Цензор.НЕТ

24.05.19 08:43
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Корумпована ДАБІ прискорюється перед виборами

Поки новообраний Президент Зеленський починає міняти парламент і Кабінет Міністрів діяюча влада продовжує плодити схеми з відмивання коштів із забудовників. Всі потоки зараз ніби-то направляються на передвиборчий штаб Гройсмана, яким керує його відданий соратник Мартинюк.

У вересні минулого року генпрокурор Луценко збирав всіх керівників ДАБІ і звинуватив деяких у тотальній корупції. В результаті зі своїми кріслами попрощалися ставленики будівельної мафії у Одеській та Херсонській областях.

Новий голова ДАБІ Сергій Кузьмін зробив висновки і вирішив не боротися з мафією, а її очолити. Спершу взявся за Одеську область, а тепер і за Харківську.

Якщо в Одесі процес як-то кажуть триває, то в Харкові тільки починається. Керівник ДАБІ у Харківській області Іванська вже відсторонена, а її «ефективною» заміною має стати зручний чи ручний Дмитро Пальченков. Причому кандидат молодий та ранній, має неабиякий досвід аж спеціаліста відділу Департаменту ДАБІ у Харківській області. 

З перших днів роботи Пальченков почав робити все аби догодити вищому керівництву - душить будівельний бізнес та встановлює тарифи. Ці факти можна перевірити через електронну систему реєстрації дозвільних документів, яка мала стати бар’єром проти корупції, а тепер працює в ручному режимі. Присвоєння номерів відбувається тільки за відмашкою з Києва. І не важливо що і як ти будуєш, головне чи заніс куди треба.

З цією функцією Пальченков справляєтся на відмінно, і голова ДАБІ Кузьмін, мабуть, ним дуже задоволений. Зараз все відбувається по відпрацьованій схемі в Одеські області – довести співробітників до звільнення, прибрати незручну чи неручну Іванську і швиденько обілечувати забудовників. Бо до виборів у Верховну Раду лишилося всього два місяці.

І Кузьмін і його боси в Кабміні розуміють, що через два місяці краник з відкатів перекриють, тому похапцем діють рейдерськими бандитськими методами. А профільний міністр Геннадій Зубко чомусь мовчить як риба, ніби води в рота набрав, хоча він несе повну (!) відповідальність за ситуацію в галузі. 

В результаті майже все будівництво в Харківській області зараз призупинено, а будують лише ті, хто погодився з тарифами через строки по здачі об’єктів.

Тому звертаю увагу всіх на беспредєл, що продовжується в будівельній галузі. Ваш час минув! Перемога Зеленського на виборах показала, що люди не хочуть жити за бандитськими правилами. Досить доїти будівельний бізнес! 

Звертаюся до нового Президента та його команди - зупиніть вакханалію в будівництві і виконайте свою обіцянку перед суспільством! Ви обіцяли – бізнес за законом, без рішал і тарифів!


Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику