Цензор.НЕТ

27.05.19 13:40
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Снайперка 120 мм, що називається "Молот"

Снайперка 120 мм, що називається "Молот"


Група К2 54 бригади вже давно вражає своїми відео. Крутіше просто не буває! Вони прицільно знищують ворожі мінометні точки та бронетехніку.

 А я хочу заявити про ще одного героя цього відео – міномета «Молот». Це він працює на тих відео як снайперська гвинтівка 120 міліметрів. Так, це саме той демонізований міномет «Молот». Це він рятує життя знищуючи ворожі засоби вбивства. Але ніхто його не хвалить... тому що ФСБ вдало розкрутило кампанію його дискредитації в Україні. Рівень демонізації цієї першої летальної зброї дорівнював їх переляку. Адже в Росії не чекали, що ми так швидко зробимо міномет. Вони тішилися, що в Україні майже не лишилося радянських мінометів і ми не могли їх купити за кордоном. Україна зробила міномет лише за рік. Це було чудо. Ствол робили приватники, а всі механізми – державне підприємство. За такий короткий час це зробити  досконало не можливо, при чому ляпи, в основному, вилізали у державного виробника, а ось ствол витримував меганавантаження. Під час випробовувань із одного ствола випустили 2 тисячі мін...однак жоден ствол жодного міномету світу не витримає вибуху від подвійного заряджання. Помилка зарядного є смертельною. Коли у ствол опустити дві міни вибуху, то трагедії не уникнути. У нас таким чином вибухали і радянські «Сані», і нові «Молоти», гинули бійці. 

Однак страшна істерія була здійнята лише навколо «Молотів». Подивіться як він працює і зауважте яка його ключова роль на фронті в позиційній війні і вам стане ясно чому «Молот» так демонізований. Тому, що Рашка. Тому, що ми їх «Молотом», а вони нас фейсбуком і телебаченням.


Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику