Цензор.НЕТ

03.06.19 11:30
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Чому не виросла нова когорта молодих державників

На п’ятому році війни з Росією в ідеалі ми б мали виростити нову когорту молодих і рішучих державників, яким не накашляти — будуть пшеничні поля в сонячних електростанціях або у згарищах після гостювання "псковського десанту".

Втім волонтери і колишні атовці так і не зуміли згуртуватися в потужні організації, які б диктували порядок денний. Деякі взагалі конвертували свою впізнаваність у персональні гонорари за політичне ботознавство. Не виросли у потужних лідерів думок і ті, хто займається професійно санкціями, пошуками сепаратистів чи конкретного російського сліду на Донбасі або досліджує розстріли на Майдані.

Доходить до маразму, коли найвідоміша адвокатка Небесної сотні ігнорує дружніх журналістів при зустрічах або свідомо не бере слухавку, коли ти пропонуєш їй ефірний час, щоби наприклад, доступно пояснити суспільству — чому спочатку на Майдана треба провести слідчі експерименти зі старою бруківкою, а потім уже ставити меморіали пам`яті, які всі так хочуть, щоби забути і йти далі...

Знаєте, чому Гордони, Зеленський, Вакарчук, Полякова і Винник диктуватимуть порядок політичний: ванільний, такий, щоб усім подобалось і нікого не образити, щоби складні проблеми вирішувати лише прості рецепти і так далі? Просто ця категорія поп-зірок гарувала давно і виросла в якість, наші ж пагінці державників і реформаторів або вхопили зіркову хворобу, або продовжують вважати політику брудною справою не їхнього вищого розуму і талантів.

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику