Цензор.НЕТ

05.06.19 21:27
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Чому Херсон - не Севілья. Характерна доля кримських переселенців

мотречки

Проста історія одної кримської родини, що відображає наше сумне поточне та невтішне майбутнє.

У 2014-му подружжя Мотречків разом із дітьми виїхало з окупованого півострову в Херсон та три роки поспіль намагалося там владнати собі життя. Але у регіоні ранньофеодального ладу та підсічно-огньового господарювання навіть працьовитому у режимі 24/7 дрібному бізнесмену виявилося неможливим владнати своє гідне життя власною чесною працею.

Примітне, що від влади Мотречки за ці роки просили лише одного - можливості звільнити власну доньку від оплати за навчання у херсонському комунальному коледжі. Насамперед - ураховуючи її успіхі в навчанні, а не її переміщений статус. Просили безуспішно, адже ані міськрада, ані виконком, ані керівництво закладу на такі "жахливі" для громади фінансові витрати погодитися ніяк не могли. Більш того, ці добродії за спиною батьків постійно нарікали на "надмірну патріотичність".дитини, що дійсно контрастувала зокрема з багатим внутрішнім руським миром тамтешнього чиновництва.

Отже, ця родина вирішила шукати кращої долі за кордоном та отримала статус біженців в Іспанії. І наразі дитина, яка до виїзду з України ніколи не вчила іспанську, отримала кращій показник успішності в навчанні. Кращий з усіх у місті Севілья (690 тис. населення). Відповідне заохочення 10 червня Лії Мотречко буде вручати мер Севільї.

Примітно, що у місцевій пресі про цю родину пишуть, що вони залишили Херсонщину після того, як Росія "зробила там те саме" що й у 2014 році в Криму. На жаль, севільські журналісти може не так вже й помиляються. І звісно я не упевнений що ця новина зацікавить херсонських чи кримсько-київських медійників у такому ступені, як андалузьких.

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику