Цензор.НЕТ

07.06.19 13:25
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Хто і чому здав Крим

крым

Дивні часи настали. Стільки цікавого вилазить на божий світ з того, що за часів минулої влади, просто не могло, а ні вилізти, а ні тим більш, бути оприлюднено в наших ЗМІ, за тих умов свободи слова, якою так вони пишались і водночас гнобили і затискали.

Пам’ятаєте, як за декілька місяців до виборів Порошенко, арештували генерала Заману – начальника Генерального штабу ЗСУ, який керував військами саме у 2014 році і який заявив, що за наказом Януковича, відмовився виводити війська на Майдан проти протестувальників, натомість пропонував новій владі конкретні дії, щодо супротиву російській агресії в Криму і намагався заставити можновладців прийняти хоча б якісь конкретні рішення, щодо організації та здійснення цього супротиву. Але марно.

Ото ж здавалось би – саме такому генералу треба давати Зірку Героя і можливість керувати армією під час війни.

А ні – таких у нас кинули під кримінальне провадження, а зірки з посадами роздали тим, хто організував Іловайський та Дебальцевський котли, за що й отримали генералів армії, а де хто, ще й примудрився під "занавєс", Зірку Героя вчепити, а от Заману, того під той самий "занавєс", взагалі у буцегарню помістили, саме перед виборами, ну, аби не ляпав чого не потрібного про "героїчне минуле" отих самих лідерів майдану та не псував рейтинги головному з них, який, богу дякувати і так пролетів на виборах, виключно через своє невтомне бажання красти все, що лише можна потягти з цієї держави.

Разом з тим, як тільки-но Порошенко програв вибори, на світ божий, як щури зі всіх шпарин почали вилазити такі кричущі факти його володарювання, що на багато речей починаєш дивитись геть по іншому, абсолютно іншими очима.

Так, український дипломат, який до речі, в 2014 році, з лютого по червень, виконував обов’язки міністра закордонних справ, Андрій Дещина, на суді щодо державної зради Януковича заявив, що тогочасні лідери Майдану, які відразу після тих кровавих подій якимось дивним чином опинились в теплих кабінетах Банкової, на відміну від звичайних Майданівців, яких або схоронили, або просто розпустили по домах, хатах та селах готуватись до майбутніх "вєлікіх пабєд" Іловайська та Дебальцевого, що їх чекали вже по переду.

Так от саме ці лідери, за словами Дещини, абсолютно свідомо прийняли рішення не воювати за Крим і не давати відсіч збройній агресії Росії, що фактично і дозволило туди зайти окупанту без єдиного пострілу, що є неймовірним позором для будь якої країні для будь якого народу, який вважає себе насправді вільним і дорожить своєю волею не на словах а на ділі.

А от причина, цього безпрецедентного вчинку зради здачі національних інтересів і стратегічно важливої для країни території доволі проста і банальна.

Так от єдиною причиною, чому не була організована оборона держави і захист її територіальної цілісності от тими лідерами Майдану, то б то нашої недавньою, новою владою, було їх нестримне бажання якомога скоріше провести вибори до Верховної Ради і обрати Президента, аби таким чином, легітимізувати власний прихід до влади і фактичне зайняття отих теплих, а ж головне – таких "дєнєжних" крісел.

В разі розпочатку військових дій, по закону в країні вводився воєнний стан і країна мала просто воювати, а в цей час, ніякі вибори не проводяться, ото ж наша нова влада без виборів не стала б – "нашою новою владою" і фактично не змогла б п’ять років поспіль безбожно грабувати країну, піднімати комунальні тарифи, обвалювати гривну, закривати банки, займатись скаженою контрабандою на лісі, бурштині та військовому озброєні і ще багато чого вони б не змогли зробити, як би не ті вибори.

Саме тому, коли вони повстали перед вибором – захищати державу, чи узаконити фактично незаконне захоплення влади, вони вирішили, що тієї території, яка їм залишиться, після російської агресії, для них буде більш а ніж достатньо для їх такого професійного і навіть безбожного грабунку, просто треба грабувати так зухвало, так цинічно, аби народ просто одурів і від цього онімів, а якщо у кого все ж таки виникнуть якісь питання то для того є інформаційні полчіща тролів з їх, добре відомим для нас всіх – "Путін нападьот", "рука Кремля", "не хитайте лодку" ну і багато інших інформаційних штампів, які як клеймо порохоботи відразу чіпляли на будь кого, хто намагався протистояти цій безкінечній брехні, що потоками лилась від влади, аби спробувати хоч трохи повернутись до от тих, справжніх ідеалів Майдану.

Ото ж і не дивно, чому в нас виникали такі "гучні" але провальні справи, як держзрада генерала Замани, як тероризм і посягання на життя вищих державних осіб народного депутата Савченко & Рубан. До речі а де зараз той Рубан і чому пан Луценко вже не галакає з трибуни Верховної Ради, розказуючи про таке, з його слів, зухвале нехтування всіма людськими принципами і нормами, про таку кровожерливість цього агента Росії, а водночас і ДНР, і чогось ще там, бо ж чого лише не придумала неуйомна прокурорська фантазія, аби оббрехати невиних людей, аби зліпити повністю сфальсифіковану справу, створену на підставах і провокаціях, що потім виявилось звичайною брехнею.

Але ж, колись наступить час і прийдеться за це все відповідати. Питання лише в тім, коли і перед ким – людським, чи Божим судом.

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику