Цензор.НЕТ

07.06.19 16:57
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Ми оголошуємо війну суддівському свавіллю!

Суддівська система в Україні вже давно потребує негайного реформування, і в першу чергу, звільнення і притягнення до відповідальності ВСІХ суддів, які виносили незаконні рішення! 

Протягом останніх років ми бачимо повне свавілля суддів, безкарність за їхні дії, а тому і беззаконня серед людей, які мають вплив на прийняття суддею того чи іншого рішення. Суддівська система України доводить, що працює проти українців, працює сама на себе. 

31 липня минулого року було зухвало вбито нашого побратима Віталія Олешка (позивний «Сармат»). Тоді по гарячих слідах під бурхливим впливом громадськості і натиском побратимів «Сармата» були знайдені виконавці, і організатор вбивства Михайло Сігіда. 

Далі слідство мало б вийти на замовника цього злочину, а суд мав би винести справедливий вирок усім учасникам вбивства. Але не при нашій судовій системі.. 

Сьогодні вночі організатора вбивства Михайла Сігіду за рішенням судді Вовк відпустили під домашній арешт. Для чого? Аби він втік і уникнув покарання. Чому таке рішення виніс суддя Вовк? Мабуть, тому що замовник вбивства - людина, яка має вплив на суддю. 

Ми виходимо під Печерський районний суд міста Києва на безстрокову акцію, і закликаємо всіх побратимів і просто свідомих громадян нас підтримати! Злочинці МАЮТЬ БУТИ ПОКАРАНІ!

Звертаюсь конкретно до судді Вовка - ми йдемо запитати, хто наказав відпустити підозрюваного!!

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику