Цензор.НЕТ

07.06.19 22:11
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

ЗРОСТАННЯ ЦІН НА ЖИТЛО ЗАДЛЯ УТРИМАННЯ БРАТА ОДНОГО ПРОКУРОРА...

ЗРОСТАННЯ ЦІН НА ЖИТЛО ЗАДЛЯ УТРИМАННЯ БРАТА ОДНОГО ПРОКУРОРА...

У назві немає перебільшень. Це трапиться у найближчі місяці. Корупційне утримання брата одного прокурора збільшить мінімум на третину вартість житла. А як тільки решта зрозуміє, як і на чому він заробляє — ціни підскочуть утричі. Просто тому, що схема продублюється іншими. А тепер про саму схему.

Вартість новозбудованого житла складається з: вартості будівельних матеріалів, пального, електроенергії, зарплатні персоналу та корупційного податку. Останній — важлива складова. Він дозволяє знизити будь-які операційні витрати. Починаючи з зарплати персоналу і закінчуючи якістю самого будівництва. Корупційний податок знижує не лише податки офіційні, а й контроль якості самих робіт. Відповідно рівень корпупції прямо пропорційний ціні на житло і обернено пропорційний його якості. 

Вплив корупційного податку змінний. Так вартість дозволу на проїзд бетонозмішувача або самоскиду містом може коливатися. І залежіть це від професійних свят силовиків, дня народження начальника ДАІ або керівництва адміністрації. Також на ціну впливатиме: початок виборчої кампанії та закінчення каденції керівництва МВС та прокуратури.   

Всі витрати, зрештою, забудовник покладає на покупця житла. Вартість житла була б дешевша вдвічі, якщо прибрати «заноси» та «відкати». 

Тут буде не про всі схеми обдирання кінцевого покупця. Лише про «ноу-хау» від брата прокурора, що є родичем фігурантів цієї історії.

Одного дня, у четвер, якщо точно, брат прокурора зібрав у себе учасників Асоціації видобувачів піску — назвемо так це об’єднання. Фактично на перемовини прибули власники кар‘єрів та їхні директори. Там, нулями у готівці щомісячно, було окреслено завдання. Осільки не всі працюють абсолютно легально, то постало питання: хто залишиться у бізнесі. Щоб не було перестрілок, підривів та інших неприємностей, між видобувачами було укладено картельну змову. Внаслідок чого ціна на пісок зросла удвічі. Тобто її, за «джентельменською угодою», підняли всі.

На зустрічі були керівники (власники) наступних компаній:

Другий ряд — це реалізатори (дистриб‘ютори) продукції. Дехто вказаний кодовано, неповною назвою, або закритий «???». Але кінцевий покупець знає, хто мається на увазі, коли мова йде про АТ «Гідромеханізація». Схема, звісно, неповна. 

Оскільки ці компанії є ключовими у забезпеченні бетонних заводів та будівельних майданчиків, ціна на житло підскочить удвічі. По-іншому питання було не закрити. Адже людина, що запросила на «перемовини», надала переконливі докази того, що має технічні та силові (підрозділи поліції) важелі впливу на ситуацію. Чи знає про це брат перемовника — наразі невідомо.

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику