Цензор.НЕТ

13.06.19 10:32
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Хомчака звинуватили у поверненні армії в депресивні 90-ті

В чергове доводиться писати про неймовірну брехливість, аж до неадекватності, маленької купки маргиналів нашого сучасного суспільства, які називають себе порохоботами, але біда в тім, що вони, ще й до того всього є українцями.

Впевнений, що багатьох з них обурить – маргинал, але нехай хоч раз в житті подивляться в словник і от коли прочитають то можливо й погодяться, що мають принципи, чи цінності що постійно перебувають в протиріччі, як між собою так і головне з основною масою нормальних українців, яких є переважна більшість, принаймні, не менше 73%, для яких Україна – то є вільна та процвітаюча європейська держава. В той час, як для порохобота – то по суті колонія Росії, що гнітиться під феодальним управлінням їх божка, а точніше навіть – бєса (від одноїменної партії БЄС) і потрібна вона їм лише для безбожного грабунку, що й відбувалось останні 5 років, тому вони й досі мріють лише про одне, аби й надалі грабувати українців, от тільки біда в тім, що українці чомусь з цим не погодждились незважаючи на потоки брехні, ото й вони й лютують.

У військах є таке відоме, ще з радянських часів, прислів’я – в армії недоумків мало, але вони так розумно розставлені, що куди не сунься, всюди на них потрапляєш, так от Порошенко своїх порохоботів, так само розставив всюди настільки розумно, що вони ніби ті недоумки в армії – куди не сунься, всюди вони і ледь зачепиш, а воно ж смердить ніби зі старого свинарника.

По звільненню з армії, бо не погодився "топити за пороха", з березня цього року, я почав відверто "топити проти пороха", писати про Порошенківський режим правду, про ту біду, яку він несе для України тому наступного ж дня отримав потужну атаку на ФБ, а десь протягом місяця, був заблокований на ресурсі Енігма, що мене неабияк здивувало, але потім зрозумів, що і цей ресурс, як і більшість інших під контролем Порошенко який, на словах розповідав про впроваджені ним демократичні цінності, у тому числі й свободу слова, на ділі ж, тотально підминав під контроль усі ЗМІ, включаючи й електроні з різними ресурсами в Інтернеті і треба віддати належне, йому багато чого в цьому вдалось, принаймні багато ресурсів і досі не беруть матеріали де є правда про Порошенко, бо їм не цікава та правда зовсім, їм головне не псувати стосунки з колишнім президентом, вплив якого й досі залишається в країні значним та суттєвим.

І от потрапляю на черговий порохоботський вкид, на вже згаданому ресурсі, який став наразі здебільшого площадкою для махрових порохоботів.

Такий собі ZеRо (вперше бачу), який ніби ота собачка недолуга помітив себе порохоботською позначкою в 25%, аби не загубитись часом серед нормальних українців, написав черговий опус на тему – "Муженко то наш єдиний генерал пабєди, а без Парашенки ви взагалі всі здохнете", із витікаючим з цього висновком – "а поздихали б ви всі, хно не 25%" (читай – порохоботи).

Котли читав, чомусь відразу пригадав, ще одного такого писаку – "Реаліста Армійського", який так само любив лити бруд на всіх і вся, а сам, як той боягуз ховався за пустою аватаркою і дурнуватою назвою. Мабуть одна школа – замполітів, бо ж і тут все так само тупо і примітивно, ніби для галочки, аби відчитатись перед своїм начальником, що робота на інформаціному полі ведеться постійно і наполегливо, ну, а, що результатів не має, так то вже таке, кому в біса ті результати потрібні, коли і так всі в шоколаді – принаймні були до недавна.

Разом з тим, треба визнати, що за явним примітивізмом і хамовитістю совкового офіцера в комунікаціях, армійські порохоботи доволі фундаментально підійшли до передвиборчої кампанії свого боса, чи точніше бєса, бо ж "топити за пороха", стало кредо всіх інформаційних структур ГШ, але ж, саме через оту кричущу совковість і не вміння працювати на результат, які сам Порошенко й насадив в армії через своїх ручних генералів, він і програв вибори в середовищі військових, більше того, й серед тих з них, хто був в ООС, не зважаючи на часті поїздки туди і заборону пускати будь кого з його конкурентів, бо саме отой замполітівський підхід, у нормальних вояків вже давно в печінках сидить, його просто ненавидять у військах, разом із брехливими замполітами, що віддано "топили за пороха" за командою Бойко та Муженко, заставляючи і всіх інших то робити.

Ото ж подивимось на сторінку от цього "послідовника і учня" великого блогера сучасності – Реаліста Армійського. На відміну від моєї заблоковваної сторінки на Енігмі, де було 138 статей, у цього ZеRо бачимо, аж 5 і перша вийшла – 24 квітня, тобто в пік передвиборчої кампанії Порошенко, коли армія во всю "топила за порха", який все програвав зі страшною силою і це все зауважте, під час війни, замість того, аби відбивати інформаційні атаки агресора.

А як же – Путін нападьот? Виявилось черговою порошенківською брехнею, скоренько і покірно підхопленою Муженко, але ж посада начальника Генштабу та й звання генерала армії України, мало б стримувати від розповсюдження неправдивої інформації та введення в оману суспільство з метою маніпуляції свідомістю, чи по простому – розповсюдження відвертої брехні.

Хоча, коли на кону стоять такі високі посади, зарплати, положення та й просто можливості, то стає не до таких мєлочєй, як оті – офіцерська честь, совість та гідність.

Не згідні, ну тоді згадаймо, як під час Іловайська, одні гинули в "договореному" з ворогом зеленому коридорі, інші ж, в цей час, спокійно і гордо стояли на параді, отримуючи чергове високе звання, заслужене кров’ю, правда не власною, а чужою, невинно вбитих братів, підставлених під ворожі кулі і кинутих на розстріл.

Чи може, як під час "Керченської підстави", одні не за понюх тютюну попадають спочатку під обстріл росіян, а потім й до них в полон, лише для того аби інші на цьому – впровадили воєнний стан після п’яти років війни, аби, ні, не спасти батьківщину від агресора, їм то до одного непотрібного міста. Все зроблено виключно, аби зірвати вибори і й на далі залишитись біля корита і грабувати-грабувати та й ще більше наживатись на смертях отих хлопців, що насправді, щиро та віддано, гідно і з честю виконують свій обов’язок, захищаючи Батьківщину він російського найманця.

Так і з війною в цілому – коли треба то вона діє, як страшилка, а в цілому, то надприбутковий бізнес для свинарчуків. Ото ж і виходить, що жодної різниці, яких в такій армії тримати генералів не має. Ну й що, що воювати не вміють, ну й що, що реформ не проводять, за те віддано служать режиму та ще й за пороха топлять.

А тепер головне, подивимось, про що ж строче, о ця біда, на голову здравомислячого українця – порохобот Бінго, чи як там його – ZеRо.

"Пока вся страна обсуждает иннициативу Л.Кучмы "стрелять или не стрелять", а прес-секретарь Президента обвиняет ЗСУ в убийствах мирных граждан, в Генеральном штабе продолжаются процессы куда более опасные, хоть и не столь очевидные для обывателя. Дело в том, что в главном органе управления ЗСУ образовался своеродный триумвират генералов-выпускников российских высших военных общевойсковых командных училищ. Речь идет о новом Начальнике Генерального штаба генерал-лейтенанте Руслане Хомчаке, его первом заместителе- генерал-полковнике Игоре Колеснике и начальнике Главного оперативного управления генерал-лейтенанте Викторе Бокие".

Тобто, в першому ж абзаці все проявляється, як собачі кавалки, після розталого снігу.

Таке враження, ніби вони й досі працюють по тим темникам, спущеним з АП, чи підхопленим від Бірюкова, бо ж на сьогодні основний посил всіх їх маседжів – обгаджувати все, що робить Зеленський, ну просто все – всі призначення не правільні, всі звільнення – хибні.

От і тут, ми бачемо нагнітання обстановки, ніби ми вступили в фазу неймовірного хаосу в державному управлінні, після того, як до влади прийшов "клоун", посунувший 73 відсотками "найкращого дипломата, неймовірного оратора і непереможного полководця", а за сумісництвом – Верховного Головнокомандувача найкращої армії Європи, відновленої ним з нуля, навіть з мінусу, здебільшого за власні кошти зі сліпих трастів і офшорів, про що він, скромний, але талановитий бізнесмен, а за сумісництвом – президент України, просто ніколи не афішував лише тому, що замість нього про це на кожному кроці, немов навіжені верещали та трубили полчища порохобтів, особливо після якогось чергового скандалу, на кшталт його космічних витрат на Мальдівський відпочинок і це під час війни.

Так от, головною думкою порохобота, є переконання всіх українців, ніби то на сьогодні, після демократичного волевиявлення народу, а для порохоботів, після повалення режиму Порошенко, – вся країна, від того перетворилась на повний безлад і єдине що може повернути державу до порядку, так то вороття Порошенко і навіть не важливо в якому вигляді, навіть – в засушеному, чи забальзамованому, бо Порошенко, в будь якому вигляді, навіть в зюзю наповнений напоями щастя – "Ред-Булом" краще, а ніж тверезий і притомний Зеленський.

То б то, таке враження, що вони й досі не вірять в свій програш і передвиборча кампанія в них продовжується й досі і що саме страшне, вона мабуть й не закінчиться поки їм по справжньому не заткнути горлянку, ну хоча б тим, що б найбільш замазаних посадити за їх незліченні злочини перед людьми і державою.

Погляньте, на чому акцентує порохобот – Кучма ніби то збудив всіх незрозумілими заявами – чи стріляти, чи не стріляти і це під час війни, що – просто жах!!!

Прес-секретар Президента та взагалі, звинуватила наших славних захисників у вбивстві мирних громадян і це знов таки, під час війни, що вже навіть не просто жах, а два рази по – жах-жах!!!

І от під час того непролазного "жах-жаху", в ГШ твориться взагалі тричі жахливий жах, тобто – жахучий жах-жах!!!

А тут краще цитата від порохобота: "в головному органі управління ЗСУ", яка яскраво демонструє всю недолугість і військову безграмотність цих писак.

То ж кажу, ці замполіти страшні люди. Ну як так можливо написати, та ще й, "во первих строках пісьма", як той "товриш Сухов, любімой жєнє Катєрінє".

Може це ZеRо тоді скаже, що ж таке "головний орган управління ЗСУ" і чим він відрізняється від другорядного чи похідного. Нехай хоча б раз в житті почитає чинне законодавство і розбереться з його азами, ну хоча б візьме "Положення про Генеральний штаб Збройних Сил України", де чітко по білому зазначено, яким органом являється ГШ – головним чи другорядним і головне ж, для ЗСУ, чи для всієї України, але ж для замполіта-порохобота – свистіти, не мішки таскати.

Так от крамолу замполіт побачив, лише в тім, що три генерали ГШ, з його слів закінчили російські військові навчальні заклади, а це звісно – зрада зрадная, ну як же це під час то війни такої. Це виходить, ще гірше, а ніж жахливий жах-жах 2 рази підряд!!!

А ще ніби то, з призначенням Хомчака, в ГШ відбуваються неймовірні скандали які ну просто розривають той штаб за ці декілька місяців, а от в "епоху Муженко", ну і там починається звичайне порохобтське облизування вірних слуг та васалів Порошенко за "неймовірні та неосяжні" їх заслуги, як у військових звитягах так і в простому, але такому важливому реформуванні, піднятих з нуля Порошенком Збройних Сил до космічних стандартів, навіть для НАТО недосяжних.

Так от з цього приводу хочеться, ну так, лише для проформи запитати в того ZеRо, а яке ж училище закінчив Муженко, про "епоху" якого він розсусолює на порохоботській Енігмі, промиваючи мізки українцям своїм порохоботським лайном.

Вікіпедія говорить – Ленінградське, хоча до чого тут Ленінград. Такого міста наразі в Росії взагалі немає, ото ж до чого тут оці гнилі наєзди на "людину епохи" – десь така має бути відповідь порохобота.

Ну, ОК…

А те що "людина епохи" особисто вів переговори з росіянами про зелений коридор, в якому потім ті ж росіяни покрошили наших воїнів, то не є проблема куди важливіша чим з’ясовування – де хто навчався будучи курсантом і живучи в СРСР?

І останнє. Порохобот ZеRо скавулить про те жахіття, яке принесли з собою в "креативний" ГШ от ці помічники Хомчака – Бокій та Колесник, але знов таки нагадаю, що обидва цих генерали були фактично на тих самих посадах і при Муженко.

То, як це тоді виходить – коли їх на посади призначав Муженко, то вони були кращі з генералів, що піднімали армію з колін, розбудовуючи її з "мінусу", а коли їх на ці ж посади перепризначив Хомчак, от тут вже це – просто совок, що "повертає армію в депресивні 90".

А я хочу сказати, що наша армія, за часи правління Порошенка, насправді скотилась навіть не в депресивні 90ті, а в махровий совок, балансуючи на краю прірви. Весь той духовний підйом, весь морально-психологічний стан, який був у добровольців і передався армії у 14-му, Порошенко протягом п’яти років просто закопав в багно і знищив своїми злочинними діями, мародерством на крові наших солдат і безсоромною брехнею.

Озброєння нового немає, якісь поодинокі випадки, як то находження, майже перед самими виборами ПТРК типу "Стугна" і "Корсар" не обговорюється, бо вони не роблять погоди в цілому, коли вся армія роками сидить в окопах в очікуванні чергового прильоту, а пряме попадання в бліндаж перетворюється в пекло, бо за 5 років ніяких толкових та надійних інженерних укріплень не створено, люди кинуті напризволяще, фактично на виживання, які єдине на що можуть сподіватись так то на власну долю, молитву капелана, чи власний щасливий випадок – "авось пронєсьот", це принцип новітньої порошенківської армії, яку він створив чи то з нуля, чи з мінусом в епоху Муженко.

Але ж вже шостий рік війни і цієї епохи теж, а в нас досі, просте попадання в бліндаж забирає 4-200 і 10-300 і це нормально?

Я зараз жодного слова не буду говорити а ні про Хомчака, а ні про призначених ним Бокія чи Колесника. Хоча б тому, що для цього надто мало часу пройшло їх перебування на посадах. До цього можна буде повернутись пізніше.

Тут біда в іншому, в тім, що в ГШ насправді доволі щільно окопалась банда Порошенківських ботів, чи і просто "його людей", починаючи з більшості генералів вищої командної ланки, які підбирались в згадану ZеRо "епоху Муженко" за принципом – тупий але відданий.

По правді сказати, саме за цим принципом нажаль в основному комплектувались і всі Збройні Сили та й їх органи управління, бо ж як то відомо – риба гниє з голови, ото ж і принципи започатковуються з верху, а реалізовуються та впроваджуються – аж до низу.

Так от, аби розпочати справжні реформи в армії, яких вона неймовірно потребує, хоча б тому, що вже шостий рік ми воюємо і це стосується будь кого, а не лише нині призначеного Хомчака, бо насправді, це може бути будь хто, хто насправді хоче змінити нашу армію, а не робити вигляд, як то було при Муженко (читай Порошенко) то перше, що треба зробити і то терміново, так то – "вскрити ці консерви" і друге – негайно позбавитись від них, як від отих щурів, яких ніби то й не видно і часто навіть й не чутно, але вони є і вони постійно гризуть та гадят, псуючи все, що б не відбувалось в нашій армії позитивного, бо вони заточені виключно на політику Порошенко і його вірних свинарчуків і єдине що насправді можуть, на що по справжньому спроможні так ото – імітувати задекларовані ними реформи на отой, ніби то Європейський шлях, але при цьому, лише безбожно красти і знову красти, а що б хоч якось викручуватись перед представниками НАТО, які не виходячи зі ступору, дивуються куди ж діваються виділені ними кошти – брехати, якомога більше і зухваліше, аби ті офанаріли від тої брехні і врешті повірили, не маючи іншого виходу.

Не вичистивши ці Авгієві стайні, жодних реформ просто не відбудеться, їх провести буде не можливо через страшний саботаж на всіх рівнях, бо оті свинарчуки-порохоботи все одно, все завалять, але звинуватять в цьому тих, хто намагатиметься хоч щось зробити, бо любе покращення для них зараз, то приговор їх епохи, отої "епохи Порошенків, Муженків, Бойків та Назарових" та багатьох інших "героїв Іловайських та Дебальцевських котлів, збитих Іл-76 та розтрощених кісток наших героїв під обваленим ДАПом", всіх тих, хто їм й досі прислуговує і для кого військова честь то лише черговий тост під час п’янки за отримане чергове, часто дострокове звання, чи не заслужений орден, лише за те, що "топив за пороха", мовчав і імітував реформи…

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику