Цензор.НЕТ

13.06.19 11:43
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Два дитячі будинки-інтернати представлятимуть Україну на міжнародному турнірі Seni Cup 2019 у Польщі

Два дитячі будинки-інтернати представлятимуть Україну на міжнародному турнірі Seni Cup 2019 у Польщі

Два дитячі будинки-інтернати представлятимуть Україну на міжнародному турнірі Seni Cup 2019 у Польщі

30-31 травня в Києві відбувся турнір Міжнародної Футбольної Ліги серед вихованців психоневрологічних та дитячих будинків-інтернатів Seni Cup 2019. В цьому році 12 футбольних команд з 10 областей України приїхали для того, щоб позмагатися за національну першість. Футбольний турнір Seni Cup проходить за всіма офіційними правилами FIFA з суддівською командою від Федерації футболу м. Києва.

Перше місце посіла команда Шевченківського дитячого будинку-інтернату з Харківської області. Друге місце отримали футболісти Мирогощанського дитячого будинку-інтернату з Рівненської області. Почесне третє місце посіла збірна Верхньодніпровського дитячого будинку-інтернату з Дніпропетровській області.

В цьому році команди, що посіли перше та друге місце, представлять Україну на міжнародному фіналі Seni Cup у Польщі. В місті Торунь у липні зустрінуться збірні з 11 країн, які поборються за звання чемпіона турніру.

«Ми щасливі, що завдяки нашому чемпіонату у хлопців з'явився стимул тренуватися і тримати себе в спортивній формі протягом року, тепер у них є мета - 1-е місце в чемпіонаті України і поїздка на Фінал до Польщі», - розповідає Міхал Вишневські, генеральний директор компанії «Белла-Трейд»

Команда зірок ФК «Маестро» зіграла з командою переможців Шевченківського інтернату товариський матч та подарувала капітану ексклюзивну спортивну футболку з автографами гравців ФК «Маестро». Почесний гість, відомий гравець ФК «Динамо», Владислав Ващук нагородив найкращого бомбардира турніру футбольним м’ячем із власним автографом.

Кожна команда отримала медалі, почесні грамоти та подарунки від партнерів та організаторів турніру. Українська асоціація футболу подарувала переможцям комплекти спортивної форми, зразка української збірної, для фіналу у Польщі, футбольні м’ячі командам та пам’ятні призи усім учасникам. Федерація Футболу міста Києва нагородила найкращого гравця турніру. Компанія «Пластікс-Україна» відзначила кращого воротаря, нападника, захисника і півзахисника, а також вручила фірмові рюкзаки командам, котрі поїдуть до Польщі. Багаторічний партнер Страхова Група PZU Україна нагородила Почаївський психоневрологічний інтернат як амбітну команду, яка боролася до кінця і не здалася.

Гарний настрій та заряд енергії учасникам подарувала народна артистка України Наталя Бучинська та дитячий танцювальний колектив «Ера».

Турнір відбувся за підтримки Міністерства соціальної політики України, Посольства Республіки Польща в Україні, Української асоціації футболу, Асоціації футболу інвалідів України, Федераціі Футболу міста Києва.

Нагадаємо, що турнір Seni Cup був заснований у 2000 році в Польщі. У 2003 році ініціатором проведення турніру в Україні стала компанія «Белла-Трейд» – офіційний імпортер продукції ТМ Seni в Україні. Футбольні змагання проходять в Німеччині, Чехії, Словаччині, Угорщині, Польщі, Білорусі, Росії, Литві, Латвії, Казахстані, Україні і на непостійній основі в Румунії, Австрії та Монголії.

Офіційний партнер турніру – компанія «Пластікс-Україна», дистриб’ютор полімерних матеріалів від європейських виробників.

Багаторічний партнер турніру - Страхова Група PZU Україна.

Водний партнер: ТМ Моршинська

Партнери: ТМ Три ведмеді, Торгівельно-виробнича мережа «Молоко від фермера»


Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику