Цензор.НЕТ

18.06.19 18:18
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Помер генерал КДБ та куратор Медведчука Филипп Бобков

Помер генерал КДБ та куратор Медведчука Филипп Бобков

Вмер генерал КДБ Филипп Бобков, який започаткував інформаційні війни КДБ та займався переслідуванням та ліквідацією дисидентів, у тому числі інсцинюванням самогубств. З особливою пристрастю відносився до українських дисидентів, хоч сам і народився в Україні та навіть ніби пам'ятав Голодомор, який застав з родиною в Макіївці Донецької області. Точніше, з його слів, то просто «голод». 


На його руках смерть Івасюка, та багатьох інших Українських діячів. 
Бобков мав безпосередній стосунок до переслідування Йосипа Бродського, Олександра Солженіцина, Мстислава Ростроповича, Галини Вишневської, Академіка Андрія Сахарова, Володимира Буковського

Крім того, Филипп Бобков був куратором проросійського лідера партії «за життя» Віктора Медведчука. 
Медведчук підозрюється у причетності до наступних спецоперацій з діскредітації та ліквідації Українських дисидентів. 
Він потрапив у групу «підібраних» адвокатів, яким органи МВС і КДБ доручали вести важливі справи. Серед особливо резонансних, у яких В.Медведчук брав участь як адвокат, були судові процеси над літераторами-дисидентами Юрієм Литвином, Василем Стусом, директором Чорнобильської АЕС Віктором Брюхановим. 

Із інтерв’ю з Віктором Брюхановим (“Факти”, 2010)
— Суд проходил в Чернобыле?
— Да, Верховный Суд СССР заседал в тамошнем доме культуры. Процесс был закрытым. Внутрь пускали только журналистов. Я сначала отказывался от адвоката, поскольку понимал, что дело решено заранее, но потом жена меня уговорила. О том, что рядом со мной на скамье подсудимых окажутся еще пять человек, я узнал только на суде. Это были главный инженер, его заместитель, начальник смены, начальник цеха и инспектор Госатомэнергонадзора

Також є впевненість, що на руках Филиппа Бобкова і смерть Академіка Валерія Легасова, який врятував Україну та весь Світ, не дозволивши КДБ повністю зам’яти дійсні причини та масштаби Чорнобильської аварії, був також знищений шляхом інсценування (чи цілеспрямованого доведення) самогубства через кілька років після аварії.

Вже в сучасній РФ Бобков пішов працювати до медіамагната Гусинського. У що перетворилось російське телебачення, ми всі знаємо. Бобков помер, а його учні та школа диявольської пропаганди живе й надалі!


Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику