Цензор.НЕТ

01.07.19 19:21

Наступ на українську мову - це крок на шляху до федералізації України

Останні події свідчать, що проросійські сили почали відновлювати свій вплив не тільки в ПАРЄ, але і всередині країни. Так Окружний адмінсуд міста Києва повернув радянські назви київським проспектам, Конституційний Суд України скасував норму, згідно з якою підозрювані в державній зраді і тероризмі мають обов'язково перебувати під арештом, Медведчук почав скуповувати телевізійні канали, щоб контролювати інформаційний простір.

Наступний крок - це визнання Закону України "Про забезпечення функціонування української мови як державної" неконституційним. Вже до Конституційного Суду України надійшли подання депутатів, які просять перевірити вказаний Закон на відповідність Конституції України. Ворог знову хоче нанести удар у саму душу українського народу, оскільки саме мова - це той наріжний камінь, на якому стоїть кожна держава. Українську мову активно знищували, як в період Російської імперії, так і за радянських часів. Згадаємо доповідну записку Баґовута 1914 року (російський державний діяч, полтавський губернатор за часів Російської Імперії), у якій зазначено наступне:

Згадаємо 1933 рік, виступ секретаря ЦК КП(б)У М. Попова:

"Особливо великого значення в боротьбі з буржуазним націоналізмом і українським націоналістичним ухилом набирає питання про мову й правопис. Цьому питанню ЦК КП(б)У надає винятково великого значення. Буржуазні націоналісти, переважно з числа західно-українських емігрантів, особливо широку роботу розгорнули над засміченням української мови й термінології, щоб максимально відірвати українську культуру від російської".

У цьому році незалежній Україні виповниться 28 років, однак нашу мову зараз, як і тоді, намагаються знищувати та послаблювати, паралельно з цим "захищаючи" російську мову, створюючи тим самим черговий своєрідний ланцюг, який має нас прикути до Російської Федерації. Так ось вже Голова Адміністрації Президента, чи точніше Офісу Президента, А. Богдан, пропонує надати російській мові статус регіональної в Донецькій та Луганській областях.

Яким буде наступний крок? Конституційний Суд визнає вищезгаданий Закон неконституційним, після чого нам вже будуть пропонувати референдум про автономію Луганської та Донецької області?

Чи не означає це, що почалося втілення російського плану з федералізації України? Федералізація означатиме припинення існування України, як незалежної, унітарної держави та поховає європейський та євроатлантичний курс нашої держави. Яким буде наступний крок?

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику