Цензор.НЕТ

03.07.19 15:34
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Звідки береться Зе-вата

Звідки береться Зе-вата

Ось що трапляється, коли політичну силу об'єднує не ідеологія, а тільки людина-бренд.

В Одесі віртуальна "Зе Команда" офіційно пішла до сепаратиста Шарія. Що сказати? Ці українофоби не зраджували справу Зеленського. Адже Зе-команда не декларувала світоглядних принципів. Відтак вірність тому, чого немає, неможлива.

Функціонери президента кидають то проукраїнські тези, то нісенітницю про мовний референдум в ОРДЛО. Їх позицію я називаю "всьо всєм".

"Згуртувати" людей різних поглядів у "Слуги народу" вийшло завдяки безідейності, а не "об'єднавчій ідеї", якої не було. А такий стан — найкращий ґрунт для політичних пристосуванців. Тому їх там так багато. Починаючи із самого голови — екс-регіонала Разумкова.

Коли немає ідеології — немає об'єктивних критеріїв для оцінки діяльності членів партії, союзників, системи та людей влади. Немає бачення перспективи державного будівництва.

Ми, українські націоналісти, розуміємо яку державу треба будувати, з якими смислами та вектором розвитку, набагато ширше за проекти-одноденки типу "Слуги народу". Тут вони нам не конкуренти. Їх перевага лише в їхніх грошових мішках.


Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику