Цензор.НЕТ

04.07.19 11:52
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Порошенко - батько реваншу!

З 2014 року, замість того, щоб добити російську гідру, він став її партнером у політиці і бізнесі. Фактично ніхто із злочинців режиму Януковича не сів за ґрати, тепер вони йдуть у депутати. Натомість Порошенко і контрольовані ним силовики переслідували украінських патріотів і добровольців, які ризикуючи життям, здоров‘ям і свободою, захищали Украіну на фронті. В той час, коли Петро Олексійович торгував з ворогом і до останнього не припиняв вести бізнес у РФ. Він особисто завалив зареєстрований мною ще у 2015 році законопроект про націоналізацію майна держави-агресора в Україні.

Тотальною корупцією, яка затягувала українців в прірву бідності, він сам довів до того, що мільйони людей були готові голосувати хоч за чорта (що і сталось!), аби не за Порошенка.

Тому його «танці» під Конституційним судом – це цинічне паразитування на почуттях патріотів, а не щира політична позиція.Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику