Цензор.НЕТ

04.07.19 17:22
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Порада журналістам: як нейтралізувати заяви Коломойського

Порада журналістам: як нейтралізувати заяви Коломойського

Порада журналістам: як нейтралізувати заяви Коломойського про “громадянський конфлікт” по стандартам BBC

Сьогодні багато новинних ЗМІ транслюють маніпулятивну заяву колишнього (але це не точно) бізнес-партнера і покровителя президента Володимира Зеленського олігарха Ігоря Коломойського. Ця заява буквально обурила людей та взірвала соцмережі.

Так сталося, що олігарх Коломойський у своїй провокативній заяві торкнувся тематики, яку спільнота InformNapalm досліджує вже більше 5 років поспіль і має значні досягнення у документуванні доказів провідної ролі РФ у війні проти України.

У відповідь на неї я написав пораду журналістам як “за стандартами BBC” було б корисно надавати у такі заяви і іншу точку зору з посиланням на найбільшу відкриту інформаційну базу даних російської військової агресії проти України. 

Детальніше розписав 👉 тутhttps://informnapalm.org/blog/porada-zhurnalistam-yak-neitralizuvat 

Інформаційна війна – це складний процес, в який дуже часто свідомо або несвідомо втягнуті журналісти. В данному випадку InformNapalm дає дуже дієвий інструмент для контраргументації, яку бажано використовувати журналістам, щоб не ставати пасивними заручниками ретранслювання хибних та викревлених сенсів, що зручні російській пропаганді.Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику