Цензор.НЕТ

11.07.19 00:43

Повернути КРИМ .

Перечитавши  програми  найбільш прохідних партій, я  так і знайшла чіткої відповіді хто і як  з партій збирається  повернути Крим ? Один "Норманський" формат, або  "Будапешт+" не допоможе... за 5 років  це уже стає очевидним.  Прикро, що нові  кандидати і партії, йдучи у ВР не мають чіткого плану дій і дорожньох карти стосовно Криму, адже, як я писала у вчорашньому  пості, кожен наступний рік  віддалає Крим  від нас ще сильніше, бо росте нове покоління, яке себе вважає  росіянами і з цим важко боротися. Це історично-прородна асиміляція з якою боротися  ну майже не  можливо.

  Я особисто розробила одну дорожню карту, яка ляже в основу однієї з наших програм  стратегічного розвитку України  на найближчі 5-10  років "Україна НЕО"  і  яка у разі успішності, зможе зрушити з мертвої позначки питання  Криму!  Я  вивчивши зроблені кроки за 5 років, я зрозуміла, що наші дипломати і  політики зробили не все, як і Меджліс! 

 Наразі потрібні дуже чіткі дії у Криму для захисту Кримських Татар, які щоденно зазнають утисків від окупанта. І  подолати кризу там,можна  за допомогою арабських держав світу : Оман,Бахрейн, ОАЄ, Катар, Саудівська Аравія, Йорданія,Єгипет,Ліван,Лівія і всіма іншими державами, які входять в Лігу Арабських Держав, а також держав Азії: Туреччина,Узбекистан, Киргистан і інші де домінуючою є Іслам. Меджліс має використати право захистного Джахаду!  Меджліс мусить і повинен просити усіх братів -мусульман захистити їх мирним дипломатичним шляхом! Шляхом спільної боротьби цілого арабського світу!  

Окрім того, Україна має зробити ряд надважливих кроків для захисту Кримських татар! 
По -перше МЗС і Президент мають підписати ряд міжнародних угод про співпрацю, не лише в економічному векторі, але й оборонному з" Лігою Арабських Держав".
По -друге просити Королів і Президентів Арабських держав направити "Ноту" до МЗС Росії з вимогою звільнити усіх політ бранців  і татар, та попередити про можливість введення миротворчих місій на територію Чорного моря для захисту братів -мусульман !

 Росія не зможе воювати з цілим  Арабським  світом і це дає нашс окрім санкцій значно ослабити їх  позиції. Про тиск на ринку нафти говорити не варто. Один Катар може значно перебити всю малину Росії, а вони водять дружбу ще й яку, а  чому?  А тому, що Путін    зрозумівши, що передові демократичні держави світу його не пітримають у політиці анексій, повернув свій  погляд на райські землі Близького сходу, де грошей більше ніж у цілої старенької Європи разом узятої ! Погляньте, як вони товаришують, нам і не снилося, а це  мільярдні інвестиції  в економіку Росії і підтримка на політичній арені.Тому він особливо санкцій зі сторони США і Європи не боїться, в нього є гроші і є інвестори! Нам час міняти проєвропейську модель, вона себе не виправдала, це очевидно. Потрібен комплексний підхід до цього питання! 

По-третє  наш Президент має переконати усі держави арабського світу і Перської затоки, що економічні угоди і інвестиційні проекти з Україною будуть вигіднішими ніж з окупантом! Потрібно розробити портфель пропозицій по сільському господарстку і туризму ! Провести виставку, я уже давно  розказую усім, про вигоди від EXPO 2030, це наш шанс зібрати усіх інвесторів світу в одному місці в один час. Можливо Гройсман прочитає це! Насправді,  переваг від неї дуже багато, це окрема тема. Ми житниця світу і це дає нам нашс збільшити інвестиційні потоки в Україну, та забрати великий шмат інвестицій у Росії.От над цим і варто нашим новим політикам попрацювати у  Новому  парламенті! Шановні ! Готуйте і ратифікуйте угоди, створюйте нові закони на вигоду для інвестора і залучайте світ! Не варто обіцяти людям  низькі тарифи і великі пенсії, бо для них, наша економіка має працювати і рости шаленими темпами і ми готові запропонувати готові ефективні рішення! 

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику