Цензор.НЕТ

14.07.19 15:13

Від люстрації до кастрації

Для уникнення хибних трактувань мого допису, відразу повідомляю – я за кастрацію і за люстрацію.

Але. Все має робитися правильно і на користь, а не на шкоду суспільству та державі.

Спеціалісти стверджують, що хімічній кастрації слід піддавати хворих, а злочинців карати та ізолювати. Але Верховна Рада під прапором Ляшка без розбору вирішила каструвати всіх. Команда президента без розбору хоче всіх люструвати. Виходить, що такі пікантні питання об’єднали (у сенсі принципового підходу), тих, кого хочуть люструвати, і тих, хто прагне каструвати. Навіть тих, хто хоче самокаструватися, перепрошую, самолюструватися. Принцип наступний: каструвати і люструвати без розбору. Навіть Данилюка, Абромавичуса і Пристайка, як про те повідомив керівник виборчого штабу партії «Слуга народу».

Уявіть, якщо кожен черговий президент чи партія-переможець, починаючи свою каденцію, будуть люструвати всіх попередників, то це призведе невдовзі до хімічної кастрації української політики. Саме до кастрації, а не до очищення.  Якщо хтось руйнував Україну не на офіційній посаді за бутність того, чи іншого президента, то значить йому світить висока посада після тотальної люстрації за відсутності конкуренції? Бо ж, якщо Медведчук, наприклад, не займав посади, ані за Януковича, ані за Порошенка, то виходить він і йому подібні залишаться  топ претендентами на високі державні посади і виконуватимуть функції саме отого хіміката, який має знищити потенцію України.

Чи ж посади будуть роздаватися тим, хто взагалі ніколи не займав керівних посад? То може наша місія нарешті втілити в життя ленінський принцип, коли кухарці доведеться управляти державою?


Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику