Цензор.НЕТ

15.07.19 11:05
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Міністр Мінмолодьспорту Жданов хоче палиці

Близько двох тижнів тому в інформаційному просторі з’явилася новина про те, що спортсменку Юлію Чумак, яка мала кращі результати, функціонери Федерації підводного спорту та підводної діяльності України зняли із естафети, а натомість замінили слабенькою спортсменкою, єдиною перевагою, якої було те, що вона є вихованкою віце-президента федерації підводного спорту Н.Чекоданової. Розклад простий, – за рахунок інших наших сильних спортсменів, -  естафета виграшна, тому команду можна розбавити слабенькими улюбленцями, адже мова йде про солідні призові не лише спортсмену, але і його тренеру. Ціна – втрата мотивації перспективними і сильними спортсменами, зниження спортивних результатів збірної загалом.

Та Жданов не реагує. І це при тому, що зовсім нещодавно, головний тренер збірної команди України з підводного спорту була затримана на хабарі саме щодо участі спортсменки у закордонних змаганнях. За інформацією, отриманою від тренерів та спортсменів, до цього часу не затверджений склад команди на Чемпіонату світу серед юніорів, що починається вже 28 липня. Це тоді, коли перелік спортсменів, що виконали відповідний норматив  давно відомий. Напевне керівництво федерації  знову намагається торгувати місцями в команді? Але Жданову схоже байдуже до цього.

Гаразд, можливо Жданов не цікавиться новинами спорту. Але ж обурені спортсмени й тренери написали письмове звернення до Жданова, в якому виклали ще ряд неприйнятних фактів.

Лист зареєстрований у міністерстві 5 липня 2019 року, та станом на сьогодні – жодної реакції.

Роками напрацьований «взаємовигідний» механізм покривання міністерством сваволі певних федеративних функціонерів, має так би мовити, економічний базис, у тому числі у сфері закупівель спортивного інвентарю й обладнання та фінансування навчально-тренувальних зборів і відряджень на закордонні змагання, а також виплати призових. Втім, це буде темою окремого допису.

Отже, у той час, коли керівництво міністерства разом з деякими керівниками спортивних федерацій «освоюють» бюджетні кошти, перспективні спортсмени втрачають мотивацію, а то й місце в команді. Як наслідок, знижуються спортивні результати і втрачає вся країна, оскільки наш прапор не піднімається там, де мав би бути на висоті.

Схоже Мінмолоьспорту на чолі зі Ждановим зовсім не хвилює питання поліпшення спортивних результатів, а сам міністр не бажає миритися з тим, що крига рабської покори серед тренерів та спортсменів скресла і реагує на сваволю деяких президентів спортивних федерацій лише «з під палиці». Так було в ситуації з велосипедисткою Ганною Соловей, коли міністр почав більш-менш притомно формулювати свою позицію щодо неадекватного президента Федерації велоспорту України Башенка лише після масової акції біля споруди міністерства. Отже Жданов знову хоче палиці?


Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику