Цензор.НЕТ

16.07.19 01:58
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Рожа правосуддя або Наїзди на бізнес під прикриттям Феміди

Рожа правосуддя або Наїзди на бізнес під прикриттям Феміди

Суд земной и суд небесный -

вдруг окажутся похожи

Как боюсь, когда воскресну,

я увидеть те же рожи!

(І. Губерман)


Харківські правоохоронці (податкова, поліція, прокуратура і суди) узгоджено продовжують використання відомої схеми здирництва. Під штучне кримінальне провадження отримуються дозволи на вилучення оригіналів документів, у тому числі на транспортні засоби і нерухомість. Судді або “в темі” або їм наплювати.

Якщо ви вирішили відшкодувати ПДВ — треба ділитися. Якщо податківці намалювали вам “порушення” — не вірте у їхню доброзичливість.

Велика харківська компанія не оскаржила нібито “виявлені перевіркою” порушення податкового законодавства приблизно на 20 тисяч гривень, ймовірно, “щоб не сваритися”. На фоні бюджетного відшкодування ПДВ 3,7 млн грн, яке інспекторки підтвердили, це виглядало як подарунок державному бюджету — недаремно ж тітки працювали. Але тітки виявилися злими — написали в податкову міліцію, ті — в поліцію і, voilà, ось вам кримінальне провадження  щодо… підробки документів (ст. 358). Відкрито провадження поліцією району, де не зареєстроване ані підприємство ані податкова.

Божевілля фабули, попередньої кваліфікації, підслідності і всього іншого не має значення. Бо всі ці кримінальні провадження реєструються не з метою когось притягнути до відповідальності, а щоб “покошмарити комерсів”, “наїхати” з метою “порєшать” або заради отримання інформації “під замовлення”. 

Всі подробиці з документальним підтвердженням цієї какафонії, юридичноподібної діареї можна прочитати за посиланням.

Однак це лише один з багатьох епізодів останнього року. Я ж ділюся сумними думками з цього приводу. 

Далі події мали цікавий розвиток. Суддя Московського районного суду Кононенко Т.О. без виклику сторін (на що не мала ніяких підстав), задовольнила клопотання слідчого (Ctrl-C Ctrl-V скопіювавши навіть помилки), в якому він просив … вилучити оригінали документів на основні засоби, що включає біля 100 свідоцтв про реєстрацію автомобілів і документи на нерухомість. Харківський апеляційний суд (суддя Бездітко В.М.) вважає це нормальним, бо [маячня цього служителя Феміди цитується дослівно] 

ДОКУМЕНТИ, ТИМЧАСОВИЙ ДОСТУП ДО ЯКИХ ДОЗВОЛЕНО ВКАЗАНОЮ УХВАЛОЮ СЛІДЧОГО СУДДІ, НЕ ПОЗБАВЛЯЮТЬ ПІДПРИЄМСТВО МОЖЛИВОСТІ ЗДІЙСНЮВАТИ СВОЮ ДІЯЛЬНІСТЬ ©️

Вдумайтесь у зміст цього опуса. Зрозуміло вам? Документи не позбавляють можливості! Не документи позбавляють можливості, розумнику, а їхнє вилучення позбавляє! А по суті, скажіть мені, необізнаному, для яких випадків це написано: можуть бути оскаржені в апеляційному порядку ухвали слідчого судді про тимчасовий доступ до речей і документів, яким дозволено вилучення речей і документів, … за відсутності яких фізична особа - підприємець чи юридична особа позбавляються можливості здійснювати свою діяльність (п. 10 ч. 1 ст. 309 КПК)? Що саме у підприємця треба вилучити, щоб ви, слуги Феміди із зарплатою 130 тисяч гривень на місяць, виконали те, за що вам платять і переглядали в апеляції маячню різноманітних Кононенок або хоча б порадили нам, недолугим, як вести підприємницьку діяльність без усіх техпаспортів на автомобілі і нерухомість? 

А ще я хотів би почути від ново-старо призначеного прокурора Харківської області Данильченко яким чином у нього прокурори підробляють докази і відкривають провадження самі на себе, чому вони не розуміють відмінностей статті 366 від 358 та 190 від 191? Чому вони пред’являють жінці-інженеру підозру у вчиненні службового злочину під час перебування у відпустці по догляду за дитиною?

Всю цю хрєнь можна списати на дурість за правилом леза Генлона. Можна все списати на велике навантаження, втім звісно, з такими зарплатами як у судді Бездітко чи з таким чоловіком, як у судді Кононенко, можна трошки і напружитися на пару правосудних рішень.  Але чомусь ці перекручення мають один-єдиний тренд: весь час ці люди не ловлять і не саджають справжніх злочинців. Гепа не засуджений, відверто серить і на судові рішення і на закон про декомунізацію, суддя Лазюк не засуджений, напади на активістів і масштабні розкрадання бюджету не розслідуються, сепарня, українофоби і зрадники на кшталт Штепи і Мусія гуляють на свободі, обналки працюють в повний рост, а бандюка Солодкова, голову ВССУ часів Януковича, гепінська мафія вже майже пропхала у ВККС. Я вже писав, що це немов педофіла запустити головою районо —  перевіряти вихователів дитсадків на профпридатність.

Найсолодкими жертвами прокурорської мафії є бізнесмени, які не причетні до злочинів, але опинились в непотрібний час у непотрібному місці та мають гроші і бажання уникнути неприємностей, подібних вилученню серверів, блокуванню рахунків або вивертанню дитячих скарбничок в їхніх оселях (і таке було останнім роком).

Водночас, коли мобілізованого бійця АТО якесь опудало звільняє з роботи заднім числом за підробленою заявою щоб не платити тому зарплату під час захисту вітчизни, жоден прокурор, процесуальний керівник не хапає за руку слідчого, який закрив справу стосовно ушльопка-роботодавця (незаконність дій слідства встановлена судом) . Ніхто цього процкера, який явно продав справу разом зі слідчим не жене з роботи, не кажучи вже про те, щоб його самого скерувати за ґрати!  А потім він бути хапати гроші з дитячої скарбнички, а ушльопок-СБУшник буде за хабар забороняти іноземцю в’їзд в Україну або без рішення суду депортувати людину з мішком на голові. Гей, Данильченко, ти чим там, вельможа товстощокий, займаєшся? Ким командуєш, генерал фейкового фронту? 

Це я ще не піднімав тему незаконних прослушок. Чи знаєте ви, що якщо вас прослуховували або іншим чином вчиняли щодо вас негласні слідчі дії, вам мають за 12 місяців про це повідомити (стаття 253 КПК)? За статистикою кількість прослушок і таких повідомлень не збігається на порядки, а результати прослушок здебільшого використовуються не для розкриття реальних злочинів, а заради тупого шантажу і здирництва.

Дії правоохоронних органів держави, в якій панує принцип  верховенства права, як і закони, мають бути прозорими і передбачуваними, а також мають здійснюватися у правомірний, справедливий і розумний спосіб. Натомість, усілякі Луценки-хуєнки і Данильченки-хуїльченки та інші імітатори законності і права сповідують виключно презумпцію власної невинуватості стосовно себе: не спійманий - не злодій. Мовляв, якщо існує відмазка їхньому свавіллю і бездіяльності, то можна чинити самоправство і байдикувати.

Держава, в якій в кабінетах вісять портрети Дзержинського, а Солодкови з Данильченками під виглядом створення безпеки для громадян, вдаються до здирництва, не має права називатися державою, бо не обслуговує своїх громадян і замість безпеки нагнітає відчуття тотального страху. 

У мене немає ілюзій і сподівань бути почутим нинішніми можновладцями, як власне я і не був почутий попередніми. Але хоча б донести правду до тих, хто вважає, що у нас все в порядку. 

Ті ж саме харі може хоч потім до раю не запустять. 

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику