Цензор.НЕТ

16.07.19 08:24
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Податковий е-кабінет для вашого комфорту

Податковий е-кабінет

Останній місяць майже постійно розповідаю та пишу про електронні послуги для громадян та бізнесу, і сьогодні поговоримо про певно найфункціональніший сервіс для бізнесу від держави – це Електронний кабінет платника податків.

Давайте покроково розберемося що це таке та як саме працює. По-перше, цей портал, ось він - cabinet.sfs.gov.ua, створений для комфорту платників, які через цей ресурс можуть реалізувати свої податкові зобов’язання онлайн.

Сервіс надає такі послуги, як: 

· показує та веде суто ваш податковий календар;

· дає доступ для перегляду облікових даних платника;

· дає можливість подати усю звітність в електронному вигляді до ДПС, пенсійного фонду та органів статистики;

· зберігає архів раніше поданої звітності, який можна в будь-який момент підняти та роздрукувати;

· є можливість перевіряти вхідні/вихідні документи;

· напряму зв’язуватись та листуватись з податковою та зберігати всі звернення та листи (всяке буває);

· постійно отримувати інформацію про стан розрахунків з бюджетом.

І ці послуги для тих, хто має особистий кабінет. Як його зареєструвати? По-перше, отримати ЕЦП, якщо його у вас ще немає. Далі за допомогою вашого ЕЦП заходимо за посиланням cabinet.sfs.gov.ua. Натискаємо на кнопку «Увійти», що в правому верхньому кутку. Все, ви користувач!

Якщо вам всі ці функції не потрібні, то для вас сервіс все ж має цікаву та важливу інформацію. Тут є доступ до публічних реєстрів, зокрема про: 

· дані щодо взяття на облік платників; 

· реєстр страхувальників; 

· реєстр платників ПДВ; 

· реєстр платників єдиного податку; 

· інформація про РРО; 

· інформація про книги ОРО; 

· дані реєстру платників акцизного податку з реалізації пального; 

· реєстр осіб, які здійснюють операції з товарами.

Також у відкритій частині є податковий календар, де можна знайти інформацію щодо термінів сплати податків та зборів, обов’язкових платежів та подання звітності. Там же можна знайти бланки для подання податкової звітності. Заповнити декларацію про майновий стан і доходи для громадян. Також знайдете там контакти та адреси діючих центрів обслуговування платників.

Інтерфейс ресурсу на жаль не дуже зрозумілий та комфортний, і треба бути максимально уважним, але, це дуже великий крок з боку Податкової для платників податків та бізнесу! Користуйтесь, і впевнений, якщо попит буде великим, то в решті решт Податкова додасть більше сервісів та удосконалить інтерфейс свого сайту! 

Далі буде!

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику