Цензор.НЕТ

16.07.19 15:35
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Скільки коштує "Родіну продать", або як Україна замість Росії втручалась у вибори в США

Вже 2 місяці поспіль на кожному перехресті, на кожному закутку та й просто на кожній сторінці в ЗМІ, ФБ чи будь де ще, немов оті давні фарисеї, як навіжені волають порохобти про реванш, напевно вчистую забувше добре російське прислів’я – "на ворє і шапка горіт" так от з ними трапилось те ж саме.

Сьогодні Шостий апеляційний суд скасував рішення Окружного суду Києва у справі про імовірне втручання нардепа Сергія Лещенка та директора НАБУ Артема Ситника у вибори в США і здавалось би нічого такого в цьому не відбулось, але насправді, то є доволі знаменна подія, принаймні для нас, яка вчергове підкреслює неймовірні розміри того цинізму і продажності, якою наскрізь прогнила Порошенківська кампашка, що, нагадаю, може хто забув – 5 останніх років грабувала країну і досі, як видно, геть не може заспокоїтись.

Так от, ця справа була порушена Луценком за позовом його, як зазначив сам Лещенко спільника і другана Розенблата, ну ви пам'ятаєте, такого собі бурштинового короля, який в двох областях утворив "луний ландшафт" заради нескінченних потоків прибутків від котрабанди бурштину.

І якщо ви пам’ятаєте, той самий Луценко, як тільки но зрозумів, що Порошенко програв вибори і треба якось спасати власний зад, з ним же й висмоктаною з пальця, а може й не лише з нього одного маячнею, поперся в Америку, аби переконати там Трампа, що то не Росія втручалась у вибори США, як про це говорили всі спецслужби і спец прокурор в США, а то, ніби то робила Україна, аж в обличчі одного єдиного Лещенки.

Ви уявляєте собі масштаб тих втручань – у вибори світового монстра, країни гіганта Сполучених Штатів, аж одним Лещенко, ну звісно – то повна маячня, розрахована на якихось недоумків, але ж Трамп за цю дурню ухватився лише тому, що вона йому було надто вигідно.

Всі роки, з моменту його перемоги на виборах, опоненти, а вони доволі сильні і впливові, головним аргументом проти нього мали здебільшого саме от цей один єдиний факт – втручання Росії у вибори, ніби то завдяки чому ті вибори і є доволі сумнівними, з точки зору чистоти підрахунку результатів, що в результаті ставить під сумнів саму перемогу Трампа.

І весь цей час Трамп не мав жодного конкретного аргументу, аби від того відбитись, поки до нього, прямо в руки не потрапив сам Луценко і, користуючись не законно придбаною за рахунок кума-Порошенки посадою Генпрокурора видав, аби Трамп більше не переживав і не парив собі "рєпу" отим Російським слідом, бо тепер замість нього він Луценко йому пропонує в подарунок – український слід і це все безкоштовно, аби лише залишитись на посаді Генпрокурора й на далі.

Звісно для Трампа то було як боже благословення, коли приїзджа високопосадовець першої гільдії і заявляє – Росія, яка доречі веде з нами вже шостий рік війну, насправді не є злочинцем і те що про це говорить весь світ то нби то повна дурня на яку можна наплювати.

Насправді ж, злочинцем є наша рідна країна, яка, ще раз – вже 5 років потерпає від агресора, а зараз ще й до того всього, бере на себе і його вину щодо втручання у американські вибори. Як вам такий реверанс, який інакше, як зрада національних інтересів й не назвеш, разом з тим, послухавши це все, Трамп йому каже: Ну звісно, ти хоч і не поц з підворотні, а цілий Генпрокурор, але ж може тому, що ти без профільної юридичної освіти, що вже для нормальних країн є нонсенсом і недопустимою корупційною махінацією, а може, тому що в тебе просто – вавка в голові і скоріш за все не маленька і навіть смертельно небезпечна для всіх оточуючих а не лише й для тебе, але скажи мені, хто ж в цю твою дурню повірить, якщо навіть я сам в неї не вірю.

І от тут Луценко й висунув свій козир з Розенблатом.

Та не парся Трамп – каже він – в нас вже навть є засуджений по тій дутій справі, в нас в Україні це як 2 пальця об асфальт, і не якісь там поц з підворотні, а цілий народний депутат і хфаміля в нього ще якась така дивна, вечно – каже – забуваю її, а згадав – Лещенко – каже – о!

Ну звичайно то було б все смішно і не серйозно, але ж тим не менш, шуму від того сталося достатньо і звісно то все відразу не аби як смакувалося на Порошенківському "5 каналі" розказуючи, як "Представники офісу Зеленського дуже намагалися отримати в гості Держсекретаря США Майка Помпео. Але ж ні. Нібито офіцйна відповідь: "Графік не дозволяє". Як воно насправді? Чи не вплинув на таке рішення Вашингтона скандал довкола скасування прильоту в Україну особистого юриста Дональда Трампа Рудольфа Джуліані?".

Так от тут вони як завжди не договорюють головне, що відмова того Джуліані саме й базувалась на риториці, що ніби то в оточенні Зеленського є конкретні вороги самого президента США із натяком на вже згаданого Лещенка, прізвище якого й підсунув тому Джуліані Луценко.

Що ми маємо в холодному остатку?

Абсолютна продажність, безпринципність і головне атидержавність, як Порошенки особисто так і всього його близького оточення в даному випадку в обличчі Луценки – це перше і головне.

Те, що Україна понесла неймовірні репутаційні і іміджеві втрати, це фактично нічого не сказати – це друге.

І головне, що Україна виставила себе перед світовою спільнотою навіть не як посміховисько, бо до цього всі вже давно звикли за каденції володарювань таких політичних монстрів, як Янукович і його послідовник Порошенко, але ж тут ситуація на багато гірша – Україна фактично виступила адвокатом Росії, країни, яка здійснює на її території агресію, окуповала території вбила тисячі людей і після цього всього, Україна за просто так, бере на себе ще й її вину і то доказану вину, щодо втручань у виборчий процес США, тим самим, знімаючи з неї всі підозри та звинувачення перекидаючи їх всі як оте лайно на себе і це все лише з одною єдиною причиною – за будь яку ціну залишити при владі банду свинарчуків, аби й надалі грабувати україну для особистого збагачення Порошенки і компанії.

Чи це вперше таке лихо?

Та ну, ну що ви.

Згадайте наприклад спецоперацію із нашими моряками, які досі перебувають в полоні і скільки вони там ще будуть то одному Богові відомо і все це, заради того, аби Порошенко відстрочив законні вибори бо ж він вже тоді розумів, що програє їх в чистую.

Коли я про от такі речі думаю, то розумію, що Порошенко для України, то є зло, яке за своїми масштабами на багато більше, в рази колосальніше, а ніж той самий Янукович, просто ми цього всього поки що, ще не усвідомлюємо, але згодом, час все зробить за нас….

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику