Цензор.НЕТ

19.07.19 11:43
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Аналітика кандидатів в Народні Депутати по 95 одномандатному окргугу

Аналітика кандидатів в Народні Депутати по 95 одномандатному окргугу

Протягом виборчої кампанії я проводив інтерв'ю з кандидатами по 95 ТВО. У зв'язку із зацікавленістю громадян України - мешканців округу навожу коротку аналітику і перевірку фактів, що лунали перед камерою під час бесід.

Аналітика буде проводитись відповідно до наступних категорій - комплексне бачення шляхів розвитку регіону, наявність імітацій у дизайні агітації під президентську партію, прозорість походження коштів для фінансування кампанії, фігурування у корупційних або репутаційних скандалах, відповідність сказаного на камеру з тим що залишається поза кадром, ставлення до забудови та вирубки лісів.

1. Азаров Олександр.


Олександр Азаров має комплексне бачення розвитку регіону 95 округу, не обійшов стороною в інтерв'ю питання Коцюбинського, основний упор кампанії приділяється медичній частині, адже сам Олександр невідривно пов'язаний з даною сферою, втім, кандидат не обійшов стороною і транспортну інфраструктуру та питання безпеки, йдеться не лише про поліцію та силові структури, а і про якість води, і про перепади напруги у електромережі тощо.

Агітаційні матеріали ніяким чином не дублюють стиль президентської партії.

В приватній розмові Олександр Азаров прояснив, що кошти на агітацію взяті з відпускних та посилається на декларацію.

Олександр заперечує фігурування у корупційних скандалах, про які говорять у соцмережах. Дійсність того факту, чи справді Олександр замішаний у корупції довести неможливо, судових рішень стосовно цього факту немає.

Крім спілкування на камеру я неодноразово спілкувався з Олександром поза кадром - сказані ним у інтерв'ю вислови не розбігаються із тим, що залишилось у приватній розмові.

Олександр Азаров негативно ставиться до забудови в регіоні, при цьому залишає відповідальність за факти незаконної та нераціональної забудови на місцевому самоврядуванні, та виборцях, які це припускають.

2. Карплюк Володимир.


Інтерв'ю з Володимиром Карплюком характеризується серед інших тим, що питання мені допомогли задати мешканці округу, їх з народу було близько сотні і я намагався задати їх всі. Також воно цікаво тим, що мешканців турбувало не політичне майбутнє політика, а минуле колишнього міського голови. Голова партії "Нові обличчя".

Агітаційні матеріали не дублюють стиль президентської кампанії явно, втім, на психодогічному рівні знак V - вікторія в багатьох українців асоціюється не із Черчілем, а Володимиром Зеленськиим. Також питання виникають до рекламного відеоролику, що транслювався на YouTube та ІНТЕР, де Володимир їздить на велосипеді, що викликає таку ж підсвідому асоціацію з кампанією Президента України.

Цікавим залишається і розмір статків, що були витрачені на кампанію. Лише на телерекламу, ймовірно, було витрачено близько 4 млн гривень лише за 2 тижні.

З екс-мером Ірпеня пов'язано декілька судових справ, що звинувачують його у злочинах, втім, існує інформація, що за гарантії результатів на виборах Петра Порошенка справи були закриті. Але, вчора в мережі з'явилась інформація, що вже сьогодні Володимир має з'явитись у ГПУ на допит.

Спілкування із Володимиром Карплюком окрім короткої розмови до і після інтерв'ю не було.

Володимир Карплюк позитивно ставиться до забудови та говорить про її економічну доцільність.

3. Макеєва Анжела.


Анжела Макеєва - її кампанія в першу чергу закликана забезпечити справедливість у відносинах між державою та громадянами. В результаті спілкування я виявив, що основними проблемами округу Анжела вважає хаотичну забудову у тандемі з помилками децентралізації, окреме слово також зазначає у наданні свободи приватним підприємцям.

Агітаційні матеріали ніяким чином не дублюють стиль президентської партії.

Агітація велась переважно у мережі Facebook та на зустрічах із виборцями, наприклад на пікеті ошуканими інвесторами ЖК "Благодатний" Ірпінської міської ради, що не потребує значних фінансових навантажень.

Анжела Макеєва фігурує як постраждала особа у справі по її звільненням з посади директора Ірпінського міського стадіону. Звільнення вважає політизованим, адже відмовилась агітувати напередодні президентських виборів за Петра Порошенка, з яким у нинішнього кандидата в Народні Депутати - опонента Анжели - Володимира Карплюка були домовленості на парламентські вибори.

У спілкуванні поза кадром Анжела дотримувалась тих же ж принципів, що і в інтерв'ю.

До хаотичної, неякісної забудови ставиться різко негативно. Про це свідчать вже перші хвилини її інтерв'ю.

4. Овчаренко Маргарита.


Маргарита Овчаренко - кандидат-лібертаріанець, в інтерв'ю основний упор зробила на частині програми, що закликана спростити ведення бізнесу, має комплексне бачення державного розвитку та вирішення проблем регіону. Є членом партії 5.10.

Фоторамка із висловом підтримки Маргариті у Facebook схожа на дизайн президентської партії. До проведення праймеріз вона позиціонувала себе як кандидата від даної партії, адже подалась на конкурс.

У відповідь на питання в мережі, звідки гроші на кампанію Маргарита зазначає, що є самозайнятою людиною у сфері маркетингу. Це ж лунало і в інтерв'ю.

У скандалах не фігурує.

Спілкування у приватних бесідах не розбігається із сказаним на камеру.

Негативно ставиться до недобудов в містах округу.

5. Скорик Михайлина.


Михайлина Скорик - кандидат, що серед інших найбільш обізнаний у питаннях бюджету, тендерів та фінансів. Кілька років поспіль до рішення балотуватись до Верховної Ради займалась дослідженням даних сфер в Ірпені, наразі також досліджує і проблеми інших міст на окрузі. Висунута кандидатом у Народні Депутати партією "Голос".

Агітаційні матеріали ніяким чином не дублюють стиль президентської партії. Що було б дивним, адже Михайлина не самовисуванка.

На агітаційні матеріали було відкрито збір коштів від прихильників. Також загальнопартійною агітацією забезпечив центральний офіс партії.

Інформаційний сайт, що не містить ознак ЗМІ, таких як дані редакції, імена журналістів та ліцензії та ймовірно належить наближеній людині до опонента Михайлини - Володимира Карплюка, поширював інформацію про те, що Михайлина замішана у сімейному скандалі. Фактажу по даній ситуації не було знайдено, сама Михайлина відмовляється коментувати інформацію розміщену на подібних ресурсах.

До забудови регіону ставиться різко негативно.

6. Титикало Роман.


Роман Титикало є депутатом Київської обласної ради та головою комітету з питань регламенту та депутатської етики. Бачить комплексний розвиток регіону у стратегії, що схожа на ту, яку пропонує Олександр Азаров. Втім, програми не дублюють одна одну.

Агітаційні матеріали ніяким чином не дублюють стиль президентської партії.

Роман є забезпеченою коштами людиною, адже він адвокат. Обсяги агітації співмірні з його статками.

Була отримана інформація від кількох людей, що звинувачували Романа у рейдерстві, втім інформацію підтвердити не вдається, адже судових рішень, що б підтверджували даний факт не існує

До хаотичної забудови і вирубки лісів ставиться негативно. Вважає, що в радіусі 100 кілометрів навколо Києва необхідно заборонити вирубку лісів взагалі.

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику