Цензор.НЕТ

19.07.19 11:49
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Підтримаємо антикорупційний спецназ Саакашвілі в його боротьбі з корупціонерами і запроданцями України

  Антидемократичні політико-фінансові угрупування, які об’єдналися під  новими передвиборчими брендами «за життя», за мир, за голос, за ЄС і НАТО тощо, мають на меті, по-перше, здійснити реванш народному Євро-Майдану, який вимів мітлою їх з країни, а по-друге - знову обдурити народ, запрягти його у феодальне ярмо і поганяти, влаштувавшись у VIP-cалоні українського обозу.  

  Ці промосковські та олігархічні партії і партіями назвати не можна. Вони не мають реальних осередків і постійного членства. Вони діють через телебачення, нахабно заволодівши ним, завдяки корупційним внескам продажному пороху та його «сім’ї». Розрахунок на неосвітченість і пасивність електорату, який не встоїть перед потоком брехні і маніпуляцій з телеекранів. Для них головне проштовхнути російські інтереси в Україні: підмосковський протекціонізм «суверенного» Донбасу, російське володіння Кримом і подальше падіння рівня життя наших громадян.

  В парламенті їм потрібні фракції-маріонетки, які торпедуватимуть будь-які позитивні зрушення в нашій державі. Вони збираються чинити політичний тиск на нового українського Президента. Головне їх завдання – зупинити наш рух до свободи і відродження. Вони прагнуть до спустошення наших міст і сіл та виштовхування наших громадян на заробітки за кордон. Вони переправляють отримані на горбах українців капітали у офшори, збільшуючи державний борг і запевняючи нас у приреченності України дійти до фінансового краху. Вони затикають рота українським фахівцям і вбивають в наші голови смердючі прогнози своїх запроданців-«експертів». Кінцева мета – підпорядкування України Москві і слідування в її політичному фарватері. А ще – допомога Газпрому, який є головним постачальником хабарів федеральній верхівці та фінансистом збройних підрозділів у Криму і Донбасі і  який прямує до свого банкрутства.

  Я впевнений, що Москва зламає зуби об Україну, а українські транснаціональні олігархи віддадуть народу награбоване і будуть позбавлені сьогоднішніх привілеїв та феодальних володінь. Корупціонери і мародери понесуть законне покарання. Маємо рішуче йти до зламу кримінальної держави і наведення демократичного ладу. Зараз відповідальний момент. Йдемо на вибори і обираємо анти-олігархічні проукраїнські партії  й кандидатів!  

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику