Цензор.НЕТ

19.07.19 18:33
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

В Україні відбувся автопробіг, спрямований проти російського реваншу

В Україні відбувся автопробіг, спрямований проти російського реваншу

Загроза російського реваншу є як ніколи високою. В умовах парламентських виборів 21 липня нам просто необхідно об’єднувати і підтримувати ті державницькі сили, які можуть дати відсіч російській агентурі. 

Заради цього #Захисти_Україну 12-19 липня провела автопробіг західними теренами нашої держави, аби підтримати патріотів-державотворців, серед яких - один з авторів мовного закону Микола Княжицький, боєць ДУК «Правий сектор» Валерій Чоботар «Гатило», сотник 10 сотні Самооборони Майдану Михайло Бондар та тих, хто перебуває в партійному списку "Європейської Солідарності".

В автопробігу взяли ветерани батальйонів імені Кульчицького, «Гарпуна», «Айдару», ДУКу та інших, волонтери та громадські активісти з усіх куточків України, народні депутати Андрій Левус, Сергій Висоцький, Микола Величкович, Ігор Лапін, спікер ВРУ Андрій Парубій, директор Українського інституту національної пам’яті Володимир В'ятрович, а також музичні виконавці (Зеник, «Рутенія», «Широкий Лан»).

Учасники автопробігу подолали 2 тисячі кілометрів, завітали до більшості міст та селищ Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської областей, зокрема – до Львова, Бродів, Буська, Кам’янки-Бузької, Тернополя, Шумська, Вишнівця, Ланівців, Почаєва, Івано-Франківська, Надвірної, Яремче, Підкаміня, Батькова, Кременця та інш.

16 липня, в день набуття чинності мовного закону, ми здійснили сходження на Говерлу, а 18 липня відвідали с. Будераж на Рівненщині, де в 1943 році відбулася Конференція поневолених народів Східної Європи і Центральної Азії, що поклала початок Антибільшовицькому Блоку Народів. 

Також наші активісти вшанували пам'ять Героїв АТО та Небесної Сотні в тих містах, де зупинялися.

Проводили ми й заходи виховного характеру: так, в Рівному ми провели «виховну роботу» з керівництвом місцевої поліції через, м’яко кажучи, неадекватні дії: з одного боку, поліцейські затримують неповнолітню Дарину Коцюрбу за плакат «Імпічмент Зеленському», з іншого – не помічають тітушок Шарія, які напали на учасника АТО Тараса Давидюка. Після розмови з активістами #Захисти_Україну поліція пообіцяла взятися за розслідування нападу на учасника війни та надати результати службової перевірки в справі затримання 16-річної Коцюрби.

Вже згадані тітушки з кульками Шарія теж не лишилися без нашої уваги: в Кременці ми провчили нахабних провокаторів, які вийшли на вулиці міста за гроші Медведчука-Портнова-Путіна.

https://www.facebook.com/ProtectingUkraine/

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику