Цензор.НЕТ

22.07.19 14:03
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

ДО ПРОБЛЕМИ ІДЕНТИФІКАЦІЇ ВОРОЖОЇ ПРОПАГАНДИ

Багато наших патріотично налаштованих співвітчизників вважають, що гей-паради та інші подібні тематичні заходи ліваків нічого не пропагують (бо там дійсно не звучать гасла в дусі "Спробуй!" чи "Just do it!") і не є загрозою нац. безпеці (навіть попри позицію колишнього секретаря РНБО з цього приводу).

Ці, нерідко, освічені та здібні люди, всерйоз вважають, що пропагандою є тільки прямі заклики до дії (цікаво, вони пробували для оцінки ефективності цього формату розпропагувати дитину на генеральне прибрання кімнати, наприклад?), і що будь-яку пропаганду легко ідентифікувати.

Натомість, не менш освічена (але значно здібніша) міністриця освіти знає, що мало які форми пропаганди поступаються в ефективності демонстрації, "видимості" та прикладу, а тому, підручники, що зображують "традиційний розподіл гендерних ролей", не пройдуть антидискримінаційну експертизу навіть попри відсутність закликів до читачок помити раму чи одягти фартушок.

Цих дивакуватих патріотів, які аргументують свою пасивність хизуючись тим, що тріумфальні виродженські марші центральними вулицями столиці в супроводі охорони й під об'єктивами мейнстрімових ЗМІ (а також, численна теле-/радіо-/кіно- та ін. промо продукція, позиціонована як мистецтво) не спокушають їх поринути у радощі перверзійних стосунків, можна привітати з гіпотетичною відсутністю вад розвитку - дорослі не є цільовою аудиторією подібних заходів.

Зрештою, малолітню дитину, наприклад, зовсім не обов'язково закликати до імітації телефонної розмови дорослих - наслідуватиме навіть за прямої заборони брати до рук телефони батьків.

З іншого боку, кількість підлітків "за 30" з кожним роком зростає, тож вікові межі ЦА розмиваються.

Впевнитися у ефективності масової пропаганди виродженства можна ознайомившись з відповідними статистичними даними (поки їх ще не заборонено через неполіткоректність).

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику