Цензор.НЕТ

22.07.19 14:21
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Вибори для більшості — історія, що не варта уваги. Для меншості — прикол

Вибори для більшості — історія, що не варта уваги. Для меншості — прикол

Фінал виборів показав, що політика вмерла. І це не є добре, як простакам могло здатися. Політика — це насамперед мистецтво управління, якщо хто не чув. Тепер же виборці мають запит на фейк. Тепер щоби стати елітою (псевдоелітою) треба придурюватись: "А що таке керуватиии..? Я тут просто співаю".

Жодної справжньої партії не перемогло. Партії, яка б мала стале добровільне членство, вуличну діяльність, а не створена нашвидкоруч до виборів. Тільки хіба що Юля. Проте навіть її структура тримається на феномені лідерки, а не на ідеях, які вона пропонує народу.

Про шоубіз у політиці всі давно знають. Лідер ліберально-демократичної епохи — це лідер, який розважає, а не бере відповідальність. Це небезпечний тренд не тільки український, а й західний.

Так само вирівнялася в Україні та ЄС виборча активність. Україна на виборах поставила антирекорд явки - 49,8%. У свою чергу, ЄС навпаки поставив рекорд — аж 51% населення обирав європарламентарів.

Скромна активність суспільства — не ознака чогось поганого, сама по собі. Негативом є те, що проявляє активність наївна частина суспільства, на яку впливають спортивні чи акторські досягнення кандидата (хоча до чого вони в державному управлінні взагалі?).

Та частина українського суспільства, яка має міцну національну ідентичність, яка читає програми кандидатів і вдається в ідеологію, поставилася до виборів із сумним цинізмом. На жаль.

Ні, не мають голосувати абсолютно всі громадяни. Мають голосувати тільки ті, хто розуміє що робить. Мають голосувати компетентні українські громадяни.

Взагалі, історія циклічна. Якщо сьогодні якість громадянського вибору ніяка, то завтра все може бути з точністю навпаки. Головне, не полишати боротьби за реалізацію проекту Української Самостійної Соборної Держави. Ми є принципово ідейні борці, тому для нас стоїть на першому місці це, а не посади.

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику