Цензор.НЕТ

23.07.19 23:49
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Зеленський призначив мафіозі з Луганська в РНБО

Ви знаєте, у мене аж рот відкрився. Я просто не очікував такого віртуозного кроку. Це удар під дих від Зеленського мені, як луганчанину. Мені здавалось, що Данілов вже давно помер або десь спокійно відпочиває на островах. 

Відкриваю новини і читаю, що: "Президент України Володимир Зеленський призначив заступником секретаря Ради національної безпеки і оборони Олексія Данилова."

Це як страшний сон, який не може зупинитись, ти намагаєшся прокинутись і нічого не виходить.

Данілова мало хто пам'ятає в Україні, але в Луганську його всі дуже добре знають. Це не просто місцевий царьок, корупціонер або звичайний держиморда, це бандит, який пережив Доброслава і успішно заправляв справами ще тривалий час. А в 90ті це треба було вміти вижити. Мало хто залишився.

Я навіть не кажу, що він був в партії регіонів, як будь-який поважаючий себе кримінальний авторитет. 

Весь бізнес, підприємства, ринки, ларькі, магазини, жуліки, вори, правоохоронна структура, депутати були підзвітні тільки йому.

Звичайно він був в дуже добрих відносинах з Олександром Єфремовим, якого на днях відпустили додому. Звичайно весь бізнес та бюджет вони разом з іншими "колегами" успішно завжди ділили.

Я не знаю, що нас очікує, але що це буде смесь нових олігархів зі старими мафіозі, це я вже зрозумів. 

А Путін про свої плани не забув, і тепер в нього тут багато старих друзів на нових посадах.

upd: по запиту багатьох дати доказ про перебування в партії регіонів, доповідаю, що не знайшов, моя помилка в тому, що не статті не документу немає. Але з того, що відбувалось у Луганську та тому, що знаю від людей які добре знали ситуацію з середини, співпраця була де-факто, але де-юре ні. Вибачаюсь за технічну помилку перед підписниками.

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику