Цензор.НЕТ

24.07.19 15:33
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Вже не Україна, а окрайок?

Вже не Україна, а окрайок?

Ватний реванш триває. Причому, не реванш якоїсь конкретної структури, а загалом проросійської тенденції. Просто носії вати в голові одночасно зрозуміли: "Вже можна!".

Президентська партія "Слуга народу" анонсувала, що політика щодо української мови буде змінена. Разумков заявив про обговорення спеціального мовного статусу для Донбасу. А "джерело в партії" для ЗМІ заявило, що мовний закон матиме принципово інший вигляд.

"Наш" залежний від політичної кон'юнктури суд зрозумів, що можна й сепаратистів відпустити. Єфремов сьогодні вже на волі та робить одіозні заяви.

Регіонали збільшили представництво у Раді. Навіть на Київщині вмудрився перемогти проросійський мажоритарник. "Побутові сепаратисти", малороси активізувалися. Бо зрозуміли — через антидержавну позицію їм нічого не загрожує.

Патріотична частина суспільства пасивна, як ніколи за 5 років.

Ми попереджали про небезпеку реваншу? Тепер це абсолютна реальність.

Українські націоналісти реорганізовують сили та діють. Ми досі єдині, хто мають ідейних, а не проплачених, активістів. Нема парламентської націоналістичної політики — буде вулична.

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику