Цензор.НЕТ

26.07.19 13:39
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Пропозиція щодо бронежилетів Нікити Макєєва

У зв’язку з розповсюдженням відео, де боєць полку «Азов» Нікита Макєєв розказує, що придбав у ТОВ «НВП «Тем-3000» чотири неякісні бронежилета і має претензії до якості виробів, які основані на  показі простреленої бронепластини.

На що даємо відповідь:

З відео фахівці  підприємства бачать, що жилети мабуть були придбані в 2014р. або в 2015р., оскільки на той період часу, коли йшли інтенсивні бойові дії ми продавали бронежилети добровольчим підрозділам.

Також з відео видно, що характер пошкодження бронепластини вказує на її пробиття бронебійними кулями (є по контуру нагар), а це патрон БЗ (5 клас захисту) або патрон Б32 (6 клас захисту). Точно така ситуація була, коли народний депутат Соболев С.В. показував нашу пробиту пластину у Верховній Раді, але на той час Сергій Владиславович поступив порядно та надав нам пластину для відкритого повторного тестування.

І тоді в 2016 році підприємство перед практично всіма мас-медіа відкрито провело повторне тестування вже стріляної бронепластини та підтвердило її 4-й клас захисту, оскільки ми бронежилети «Корсар М3с 1-4» постачаємо з бронепластинами 4-го класу захисту. 

Для того, щоб зняти негативну інформацію про підприємство «ТЕМП-3000», що начебто бронежилети з легкістю пробиваються, колектив підприємства просить Нікіту Макєєва надати (або продати) нам на повторне відкрите тестування жилет з простріленою бронепластиною. Ми гарантуємо, що проведемо відкрите її тестування по 4 класу захисту згідно Технічних Умов підприємства та ДСТУ В 4104 в одній з акредитованих балістичних лабораторій.

Так звичайно можливо Нікіта Макєєв правий, що хоче щоб бронепластини тримали 6-й клас захисту, оскільки в 2016р коли були повторні випробовування бронепластини яку показував Соболев С.В., то вимога бійців «Айдара» була одна, ми хочемо щоб на першій лінії зіткнення були бронежилети найвищого класу захисту, а це 6-й клас.

Але це питання не до підприємства «ТЕМП-3000», а до Замовників.

В прохані просимо не відмовити.

З повагою

Колектив підприємства ТОВ «НВП «ТЕМП-3000»


Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику