Цензор.НЕТ

30.07.19 12:39
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Боротьба за бурштиновий округ № 64

Поки ви стежите за Трускавцем, і чекаєте нову монобільшість з прем'єром, дехто все ще бореться за бурштиновий округ № 64. Так, так, той самий, де за півдоби до виборів у кандидата в депутати зі Слуги Сігачова з'явився пост про підтримку чиннного нардепа Арешонкова.

Схоже, тільки після мого поста в штабі побачили, що робиться, а кандидат навіть написав заяву в поліцію, але Арешонков округ виграв.

Хоч туди і прилітали орли Авакова. Я так і не зрозуміла суть візиту (версія рятувати Пашинського вигляда не зовсім ймовірною, бо 8 тисяч відставання просто таким візитом ніяк не виправити), ще кажуть попросили в штабі Зе (не підтвердили, але може бути). Бо Сігачов поразку в 640 голосів визнав і поїхав від "тортур" виборчої кампанії відпочивати, а штаб вочевидь таки вирішив поборотися і довести, що перемогу у них вкрали.

Тому в суд пішла довірена особа Сігачова і попросила перерахувати результати на 229 дільницях. 27 липня суд задовольнив позов й дозволив перерахувати голоси на всіх дільницях. Але Арешонков і ОВК подали апеляцію в Вінницький суд, щоб нічого не перераховувати. Здавалось би, якщо у вас все так чесно і ви впевнені в перемозі, то чому б не перерахувати, але...

Але в окрузі 2308 мажоритарних бюлетенів визнаних недійсними (по партіях 1048). Якщо пачки відкриють і побачать, що більшість зіпсутих з прізвищем Сігачова, то в округу великі шанси отримати ще одні вибори.

І це не все.

Є ще стаття 158-1. Незаконне використання виборчого бюлетеня, бюлетеня для голосування на референдумі, голосування виборцем, учасником референдуму більше ніж один раз. Санкція статті передбачає від накладання штрафу до позбавлення волі на термін від 5 до 7 років.

І є стаття 159-1. Порушення порядку фінансування політичної партії, передвиборної агітації, агітації з всеукраїнського або місцевого референдуму. Передбачає від обмеження свободи на строк до 3 років до позбавлення волі на строк від 5 до 10 років.

Це я до того, що деякі члени ОВК заробили на цих виборах і по 10 тисяч, і геть не з бюджету.

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику