Цензор.НЕТ

31.07.19 11:42
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Реформи, суди, паради.

Цікаво спостерігати за тим, як напередодні Дня Незалежності нагнітається істерія, правда тепер качають ті, хто ще вчора любив казати "нє раскачівайтє будку, а то путін нападьот" чи ще щось в такому роді...)

Велике скупчення людей в центрі Києва це завжди привід розкачати ситуацію на користь тих, чи інших сил. За цим ми мали можливість спостерігати останні 5 років і я думаю, що немає сенсу згадувати те що було. Тоді наші спецслужби спрацювали на відмінно та запобігли негативному розвитку подій, маю надію, що і цього разу не підведуть. Поговоримо краще про те, що є.

Мене наприклад дуже засмучує історія із скасуванням реформи харчування ЗСУ, яку зупинили ухвалою "славнозвісного" та до недавнього часу ручного суду колишнього президента - ОАСК. За позовом якогось ФОПа, якого ця реформа не влаштовуює... Розганяється ця істерія з "легкої" руки колишнього радника президента та відомого у минулому волонтера Бірюкова, який як відомо був смотрящим від АП в міністерстві оборони та мав дуже великий вплив на закупівлі, та реформування армії.

Звісно, що військовим тих частин де ввели нові норми харчування сподобалося, але чому так легко ручний суд скасував таку важливу реформу вартістю декілька млрд гривень, за позовом якогось невідомого ФОПу? Думаю відповіді на ці питання може дати слідство та матеріали справ які ведуть НАБУ та УСР ГПУ. Краще трохи почекати, думаю фінал буде дуже неочікуваний та цікавий. Тим більше, що вчора генпрокурор під тиском суспільства таки підписав підозри суддям ОАСК.

Не дарма у нас є прислів'я "хто гучніше за всіх кричить - тримайте вора?"...)


Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику