Цензор.НЕТ

31.07.19 18:10
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

За межею розуміння.

 Шановні читачі, вибачте, що передруковую цей матеріал, а не пишу сама, але моєму обуренню і жаху немає меж. Читайте самі і робіть висновки.  За межею розуміння: в Естонії феміністка роздяглася перед групою дітлахів (фото)

7550

За межею розуміння: в Естонії феміністка роздяглася перед групою дітлахів (фото)У мережу потрапили фото з феміністичного заходу в Естонії, одна з учасниць якого роздяглася перед групою дітлахів.

Сеанс ексгібіціонізму був поєднаний з демонстрацією анатомічних моделей жіночого тіла, повідомляютьзахідні джерела.

Дивакуватий захід позиціонували як виставку «феміністичного мистецтва».

Серед частини феміністок побутує переконання про «упереджене» ставлення до жіночого тіла у «патріархальних суспільствах». Тож, наскільки можна здогадатися, сеанс роздягання перед дітьми був спробою застерегти їх від такого ставлення. Але повністю зрозуміти мотиви таких дій важко.

Виконавицею ексгібіціоністського акту виявилася феміністка і ЛГБТ-активістка Маре Тралла (Mare Tralla).

Варто відзначити, що дивакуватою поведінкою, зокрема щодо дітей, відзначаються і українські феміністки.

Так, у січні цього року соцмережі сколихнув допис феміністичної активістки Насті Мельниченко, у якому вона похвалилася, що водила малолітнього сина на лекцію «секс-просвіти», після чого він… зацікавився смаком і запахом презервативів.

             

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику