Цензор.НЕТ

02.08.19 11:35
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Ділянки лісу «Маяк», що пов’язана з родиною екс-заступника прокурора Миколаївської області Коткова. Апеляційний суд підтвердив незаконність приватизації

Ділянки лісу «Маяк», що пов’язана з родиною екс-заступника прокурора Миколаївської області Коткова. Апеляційний суд підтвердив незаконність приватизації

26.07.2019 року в Миколаївському апеляційному суді нарешті було винесено постанову стосовно однієї з ділянок лісу «Маяк» (соснове урочище «Жовтневе»), що знаходиться на березі Південно-Бугського лиману. Апелянт вимагав скасувати рішення Корабельного районного суду, який визнав незаконність відведення землі у приватні руки та повернув цю частину лісу у власність держави. У даному випадку справа була прикметна тому, що ділянка була пов’язана з родиною екс-заступника прокурора Миколаївської області Коткова В.В.. і деякими осібами, які мають ознаки «підставних»: Як звичайна родина подарувала, а потім викупила у сім’ї прокурора Коткова надкоштовну ділянку лісу «Маяк»

Прокурор Котков В.В.:

На засідання, для суспільного контролю, прийшли активісти. Участь від громадськості в процесі брав Ігор Дерев’янко та адвокат Андрій Толпекін:

В решті колегія суддів (Л.Царюк, Н. Шаманска и Л. Прокопчук) винесла вердикт – підтвердила рішення суду першої інстанції про незаконність відведення землі приватникам та обґрунтованість повернення її у власність держави.

Сама справа повернення лісу «Маяк» триває вже п’ятий рік. В 2014 році було виявлено, що в лісі «Маяк» приватникам, серед, яких надзвичайно багато впливових осіб, безкоштовно відведено десь сім десятків ділянок: Лес для прокурора

Під тиском активістів - майданівців розпочилися судові процеси з повернення землі народу: Николаевские активисты требуют сноса элитных коттеджей в зоне "Маяк"

Відбулися вже сотні судових засідань. В тому числі й у Верховному суді. Було підтверджено, що Миколаївська міська рада роздавала землю лісового фонду, який взагалі не відносився до комунальної власності. Наразі державі повернуто більше сорока ділянок.

В публікаціях, в пресі пишуть про «тісні зв’язки» прокурора Каткова та миколаївського «авторітета» «Мультіка», про різноманітні оборудки та «схеми», наводяться цікаві фото: Прокуроская «крыша» для николаевских «авторитетов»

Ідеолог українського націоналізму Ярослав Стецько: «Наша революція – всенародна, йдемо з народом, який тісно поєднує справу соціяльного визволення із національною незалежністю».


Голова ГО «Комунальна самооборона» Дерев’янко Ігор


Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику