Цензор.НЕТ

06.08.19 17:49
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

1933-1945: Можем повторить!

З огляду кандидатур у президенти від Демократичної партії США в авторитетному бізнес-оглядачі вимальовується безрадісна перспектива - перемога демократів на президентських виборах у 2020 році буде фактичним встановленням соціалістичного режиму у Штатах.


Свого часу Демократична партія вже дала президента-соціаліста, за якого США визнали СРСР одразу після Голодомору, а згодом - виступили на боці комуністів у завоюванні Європи в ІІ Світовій війні.


Це був єдиний президент США, який:

- залишався на посту понад 2 терміни (нікого не нагадує?). Для уникнення подібної ситуації в майбутньому довелося вносити 22гу поправку до Конституції;

- після смерті був похований в терміновому порядку без проведення розтину (адміністрація приховувала факт хвороби і ймовірної недієздатності);

- по сьогодні шанується московитами (на честь жодного іншого президента США в РФ не називали вулиці і не встановлювали пам’ятники).


У цьому контексті, сучасні кандидати-демократи могли би йти на президентські вибори 2020 під гаслом: «1933-1945: Можем повторить!»


Залишається сподіватися лише на другий термін Трампа.


Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику