Цензор.НЕТ

12.08.19 20:01
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Дніпро, Маршак та спущені штани окупантів

канал,северо-крымский

"Человек сказал Днепру..." Нинішні заяви російського оберфюрера Криму Мурадова про дніпровську воду дуже нагадують вірші радянського дитячого поета Маршака. Бо, виявляється, не туди куди слід, а до клятих українських хвашистів, тече російська безцінна вода Славутичем, та й Десна, його підла посібниця, несе каналізаційні стоки Брянську теж не туди.

Мурадовим на повному серйозі пропонується все це перекрити та перепрямувати, в дусі повороту сибірських річок. Вочевидь періодичніделірії в Криму не лише у іншого дніпрофіла Мешкова бувають. Що ж, давно в Росії каторга канали не рила, може й почнуть скоро. А поки ритимуть, окупанти з Сімферополю просять Кремль... ініціювати переговори з Україною щодо подачі води каналом. Бо, як сьогодні повідомило найправдивіше ТАСС, в Криму виявлено... істотні проблеми з водопостачанням. А ті водні схеми, які там російський будбат нарив, накопав та набурив з 2014 виявилися...тимчасовими.

Хто б міг подумати? Що ж, водні переговори можуть бути цікавими. Або в Мінську, в рамках тристоронньої, чому б ні. Десь після відновлення контролю за сходним кордоном можна там як раз про воду в Крим поспілкуватися. Врешті-решт російської води в Дніпрі не більше 1/5, а білоруської - більше третини. Чи в демілітаризованому Армянську зручно вести переговори, там є для цього всі умови, місцевий меджліс непоганого плову наварить делегаціям.

А пану Мурадову можна порадити поки поїхати в Смоленськ, зняти на березі Дніпра штани, та в кращих кочових традиціях покарати річку за зраду імперії. Може не саме так покарати як він хоче, та й не так, як це завжди роблять п'яні місцеві. А спробувати у стилі східних деспотій відшмагати Дніпро ременем. Це мабуть єдиний шлях для агресорів сьогодні якось змінити водну ситуацію в Криму.

А в очікуванні результатів нешановні окупанти можуть почитати цікаву статтю Вікіпедії. Про Аралкум. Туди також річки хотіли перекидати, здається.

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику