Цензор.НЕТ

01.09.19 13:44
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Чому треба вчити наших дітей

Чому треба вчити наших дітей

1 вересня, День Знань.

На тлі останніх призначень в уряді та завтрашньої лінійки в моїх доньок думаю... Куди заведуть освітні реформи нового уряду? Чому навчать українських дітей? Приміром, уряд Гройсмана пообіцяв до 2020 року заполонити освіту теорією гендеру (природна стать — ніщо, кожен сам вигадує собі гендер). Який абсурд очікувати від новітнього уряду? Бог його знає. Як ми знаємо, команда Зеленського — явище непрогнозоване.

Що таке українська система освіта з нашої точки зору?

Метою освітньої системи України має бути примноження інтелектуального, творчого потенціалу особистості та нації в цілому; виховання національно свідомих, діяльних і жертовних громадян; формування високоосвічених кадрів для розвитку перспективних українських індустрій та, головне, для національного державотворення. Саме такі задачі має вирішувати ця система для української спільноти.

Якщо просто, треба давати українцям таку освіту, щоб вони змогли створити і власний достаток, і велику Батьківщину.

Школа, університет — не місце для збочених ліберальних експериментів чи совкової брехні. Не думаю, що це розумітиме новий уряд. Чи розумітиме хоч щось. Будемо бачити... Аби суспільство робило мудрі висновки.


Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику