Цензор.НЕТ

02.09.19 14:15
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Про французьку кульку на українській хвилі, і не тільки...


Те що президент Макрон здувся, вже не є якоюсь новиною. 
Його нещодавній виступ перед французькими дипломатами знову був акцентований на підлабузництво перед путінською країною з наполяганням на її повернення в G7.

Зокрема Макрон видав:
"Європа зникне, якщо вона не перегляне свою стратегію щодо росії. Я вважаю, що витісняти росію з Європи - це велика стратегічна помилка. Справа в тому, що ми підштовхуємо росію до ізоляції, яка посилює напруженість".

Отут мені якось не зрозуміло.

Таким чином, Еммануель переконаний, що агресія Москви проти України та інших держав, пов'язане з бажанням міжнародної спільноти обмежити можливості РФ до агресії.

За такою логікою, путін такий злий і поганий тому,  що  французи до цієї пори не передали йому десантні кораблі-вертольотоносці «Містраль» для розташування  останніх десь в Криму.

І ще. 

В інтернет-виданні з українською назвою «Хвиля» вищевказаний виступ Макрона визначили як «вєліколєпний образєц стратєгічєского мишлєнія», який наполегливо радять прочитати всім українцям. 


Але очевидно, що наслідком таких «стратегічних  мислень» в ліберальних оцінках дій фашистської Німеччини стала Друга світова війна.
І це добре розуміє  Польша, але зовсім забула Франція та сумнівна проросійсько-орієнтована  «Хвиля»...

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику