Цензор.НЕТ

03.09.19 13:21
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

НедоторканістьOFF: Богдан узурпує владу, але крайнім зробить Зе

Скасування недоторканості – це добре, проте за певних обставин. В сьогоднішньому рішенні криється цілком очевидна мотивація Богдана-Коломойського тримати депутатів «на гачку». Тепер в разі чого на депутата дуже швидко чекає кримінальна справа, наручники і СІЗО. Зроблено цей крок для того, щоб депутати ставали більш керованими і не «випендрювалися» в разі чого.

А завтра приймуть закони щодо посилення відповідальності за, наприклад, прогули, і зявиться черговий інструмент тиску на парламентарів. В результаті отримуємо повністю контрольований парламент і де факто президентську державу.

 А ці спроби підпорядкувати Президенту Нацгвардію, НАБУ й ДБР?На жаль, Зе поки не хоче вчити досвід Яника. Але ж так може статися, що у влади народ знову буде готовий «спитати по повній». І крайнім виявиться - та-там! – саме Зе. А те, що не він, а фактично Коломойський через Богдана керував державою, 73% ошуканих виборців вже не цікавитиме… Президентові все таки іноді треба ДУМАТИ про можливі наслідки таких от зовні привабливих кроків.


Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику