Цензор.НЕТ

04.09.19 14:17
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Вони працюють і на воді, і під водою і навіть з повітря

охрана,морская

Відео про один з особливих підрозділів Державна прикордонна служба України - відділ спеціальних дій на воді Одеського загону морської охорони.

Створений він ще у 2011 році, але за останні роки набув найбільших бойових спроможностей за допомогою іноземних партнерів. На їхньому рахунку:
✅ 109 затримань суден-порушників прикордонного законодавства у якості штурмової групи чи групи силової підтримки;
✅ 259 оглядів суден закордонного прямування для виявлення протиправної діяльності;
✅ 48 підводних оглядів суден за країн ризику для виявлення тайників і схованок у підводних частинах корпусів суден (за оперативною інформацією або на підставі аналізу ризиків);
✅ 8 випадків виявлених і демонтованих нелегальних підводних трубопроводів для контрабандного переміщення через державний кордон рідких речовин.

Тобто насправді вони працюють і на воді, і під водою і навіть з повітря. Нарощування бойових спроможностей на морі🌊, де треба буде відновити контроль над 35 км узбережжя Азовського моря та 54 тис. кв. км виключної морської економічної зони України, - пріоритет для МВС України

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику