Цензор.НЕТ

05.09.19 11:02
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Ви що, хочете «української Сребрениці»?!

Присвячується тим, хто «устал от войни» і прагне «миру за будь-яку ціну».

Українська влада готується до підписання «Мінську-3». Попри засекреченість цієї угоди, очевидним є те, що одним з пунктів її є амністія учасників незаконних збройних формувань.

А тепер подивимось, чим ця «амністія» може завершитися.  

Хай навіть це буде і часткова амністія, але навіть серед тієї кількості людей, що амністують, буде чимало учасників антиукраїнських організацій і збройних формувань. Серед них будуть ті, хто катували наших військових і просто проукраїнські налаштованих громадян України з Донбасу. Ті, хто ламав пальці, виколював очі, кастрував проукраїнських активістів і вояків! У цих людей напевне буде і зброя – зараз її на Донбасі навалом, багато кому вдасться її просто заховати і використати в певний момент.

Після путінської реінтеграції Донбасу ніяка лінія фронту не буде стримувати цих колаборантів, які, мов чума, розповзатимуться всією Україною.

І от уявіть ситуацію: до вашої оселі в Києві, Львові, Дніпрі прийде мурло з автоматом і скаже: «ви, укри, стрєлялі в нас, разрушилі наши дома, тєпєрь отдавай свій дом, єслі хочеш жить!». Це в кращому випадку. В гіршому – просто задвохсотить і вас, і ваших рідних.

Ясно, що ті, хто захищав Україну у війні з РФ, після такого не будуть мовчати. Почнуться акції відплати. Може статися так, що «під роздачу» будуть потрапляти всі поспіль, при чому з обох боків.  Розпочнеться реальний громадянській конфлікт – в межах всієї України. У нас будуть з’являтися свої Сребрениці (Сребрениця – боснійське місто, яке під час війн на Балканах в 90-і піддалося етнічним чисткам, коли серби просто вирізали понад 8 тисяч боснійців). Ось якою буде ціна «Мінську-3»! Після всих цих «амністій» і в НАТО, і в ЄС нас точно ніхто не прийме, а сама держава перетвориться на те, що ви бачили в третьому сезоні «Слуги народу».

Колись Путін обмовився, що «не хоче на Донбасі української Сребрениці». Він не дарма це казав: він дійсно саме цього і хоче. Хоче хаосу, смертей, загибелі української держави. І щоб державу поховали саме українці, своїми руками.

Але ще не пізно запобігти цьому сценарію. Звертаюся до парламентської більшості: поки все у ваших руках, не допустіть катастрофи. Серед вас є цілком притомні, патріотичні політики. Ви маєте шанс увійти в історію як державотворці. Дуже наполегливо рекомендую скористатися цим шансом.


Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику