Цензор.НЕТ

05.09.19 14:33
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Цемах на волі... Свобода безцінна, але попереду неї - справедливість

Апеляційний суд міста Києва вирішив звільнити Володимира Цемаха під особисте зобов’язання. Ця новина дійсно шокуюча.

Якщо наступним кроком стане передача міжнародного терориста московитам, це буде злочином проти всього людства і справедливості.

Безумовно, наші полонені варті тисяч цемахів. Але є речі, які слід оцінювати більш глибоко.

Одночасно з військовим спротивом українських сил, головним фактором який локалізував наступальну операцію РФ була трагедія з боїнгом. Фактично триста загиблих в небі України заплатили своїм життям щоб зберегти сотні тисяч інших.

Наступним кроком повинен стати міжнародний суд над країною-вбивцею. Але якщо Україна поверне путіну головного свідка злочину це вкрай ускладнить слідство і  сприятиме подальшій агресії Кремля. 

Варто надати, що Головний прокурор Нідерландів вже звернувся з листом до ГПУ з проханням не видавати росії підозрюваного у справі про збитий Боїнг.

По-друге. 

А чи готові наші в’язні, що мужньо витримують неволю, повернутися на батьківщину з тягарем розуміння ціни їх свободи? 

Варто запитати і їх думку.

Цемаха слід передати міжнародному трибуналу чим розв’язати руки Україні від нав’язаних умов ворога та продовжити тиск на московську федерацію задля повернення додому всіх українських в'язнів.

Це однозначно відбудеться.

Потрібен деякий час та витримка

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику