Цензор.НЕТ

05.09.19 16:37
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Пам’ятайте про таких як він

Сержант Олег Франків служить у Жидачівському райвідділі Львівщини звичайним поліцейським водієм. Увечері вчора біля мосту через Стрий у селі Межиріччя, перебуваючи поза службою, помітив двох підозрілих, що були схожі за орієнтуванням на двох в’язнів-втікачів з місцевої Миколаївської виправної колонії: Буртовенка і Дмитрука. Один відбував ув’язнення за згвалтування і розбій, інший за виготовлення наркоти.

Злочинці - один киянин, інший житомирянин і шукали їх скрізь. Здавалося чи треба було ризикувати поліцейському Франківу, який був не на службі у цивільному? Але він виявився хлопцем сміливим: повідомив колег з райвідділу про підозрілих і рішуче, один проти двох, спробував їх голіруч затримати. Отримав підступний удар ножем. Бандитська швайка мітила у серце і завдала важкого поранення.

Бандосів-втікачів спіймали вчасно прибулі колеги сержанта Франківа. Пам’ятайте про таких як він, коли іншим разом накидуватимете на поліцію.
Сподіваюся, що новий начальник поліції Львівщини Василь Віконськийдостойно нагородить героя-поліцейського.


Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику