Цензор.НЕТ

06.09.19 10:23
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Великий обмін

Путін відразу відчув слабку сторону ЗЕ. І це не гроші (хоча бізнес ВОЗа в Росії продовжує нормально працювати). Це питання миру і обміну політичними полоненими. Зеленський розповідав про мир більш навіть за Бойка. І 4/5 зеленого електорату хочуть щоб перестали стріляти за будь яку ціну.

Для команди ЗЕ це питання політичного виживання, адже кожний день війни і відсутності обміну це капля, яка точить фундамент його диктатури. І Путін цим дуууже грамотно користується. Він як вмілий рибак кидає приманку і "водить" ЗЕ рибу океаном великої політики. І ЗЕ готовий заради, вже не миру, а хоча б просто обміну на все. Вчорашній випадок із звільнення наводчика Бук, всупереч вимогам ЄС, показовий.

І виникає питання, а навіщо Путіну відпускати полонених, коли ЗЕ ладний на все, поки вони в руках Кремля...Не логічно. Тож ВВП буде підвищувати ставки доти доки ЗЕ буде готовий йти на поступки. А він буде йти на поступки, бо "приманку" він вже проглотив....


Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику