Цензор.НЕТ

08.09.19 23:43
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Видача Цемаха. Олігархична багатоходівочка?!

Видача Цемаха. Олігархична багатоходівочка?!

Видача Россії Цемаха, проти прохання Нідерландів (впливового члена ЄС), фактичне виведення його з під кримінальної відповідальності - у політичному сенсі робить Україну, майже співучасником Россії. І головне - надає моральне право і привід, особливо проросійським членам ЄС, добитися скасування (вірніше не продовження) Заходом санкцій проти Путіна. Як там не було, а у Москви з-за санкцій надзвичайно великі проблеми, починаючи з неможливості позичити гроші та проблеми з фінансуванням у крупних компаній, закінчуючи відсутність високотехнологічних комплектуючих для війська (серйозні проблеми ГЛОНАС, відсутність дизелів для флоту, матриць для нічників тощо). Саме санкції та опір українських воїнів зупинили агресію потужної, агресивної імперії. Саме разом (санкції та опір) і не, як не поодинці.

Відповідно скасування західних санкцій призведе до скасування українських санкцій, а фактично - відновлення бізнесу, торгівлі на крові олігархів з Россією. Сенс в дрібних уколах, коли величезна палиця зникла? Як казали римляни: "Шукай кому це вигідно!". А вигідно тим, хто з "українців", або має бізнес безпосередньо в країні - агресорі, або з нею активно торгував, або має бізнес в ОРДЛО. А це звісно сам президент Зеленський (мінімум три кінокомпанії) та олігархи, яких преса неодноразово називала бенефіціарами "проекту Зе": Коломойський, Пінчук, Ахметов, Фірташ. Все вкладається в концепцію Коломойського: "на Донбасі громадянський конфлікт" і неодноразові заяви Пінчука з Ахметовим про "припинення війни та знятті блокади". Єдине Фірташу важко «розумнічати» з під домашнього арешту на Заході.

Чудова "багатоходівочка" в стилі Коломойського. Він тіпа ж "патріот", але: "Клятий Захід скасував сам санкції, здав нас русскім, ми лишилися один на один з переважаючим ворогом, треба рятуватися! Ми не хотіли, нас примусили відновити торгівлю з Москвою та примиритися! Правда ж ми не винні?!".


Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику