Цензор.НЕТ

10.09.19 20:02
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Громадянські свободи

Сьогодні українське суспільство як ніколи потребує прикладів успішної консолідації проти спільного ворога. Прикладів того, що українці мають велику здатність до управління, організації, стратегічного та тактичного планування і реалізації дій. 📈Ці вміння необхідні не лише в державотворчих процесах, а й у повсякденному житті українців. Від вмінь та дій кожного з нас залежить доля родини, району, регіону, країни.

👫Особливого значення ці поняття набувають, коли мова йде про молодь. В умовах різкої стратифікації суспільства, коли меншість робить вибір на користь активної громадянської позиції, боротьби за власні права та ідеали, а більшість займає позицію абсолютної відстороненості. ✊Збільшення молоді першого типу сприятиме активізації місцевих молодіжних ініціатив, які є невід’ємною ланкою національно-патріотичного руху в Україні.

Тому запрошуємо реєструватися на Всеукраїнський семінар-тренінг Провідна роль НПВ як основа утвердження громадянських свобод, що відбудеться в Одесі 13-15 вересня.

📌Проживання та харчування учасників забезпечується організаторами. Проїзд компенсується частково (за наявності квитка та документів).

Залишайте заявку ➡ http://bit.ly/2lGeI3V

Організатори: Національний центр правозахисту за підтримки Міністерства молоді та спорту у сфері Національно-патріотичне виховання

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику