Цензор.НЕТ

11.09.19 00:10
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Українська діаспора провела акцію "Збери першокласника"

Українська діаспора провела акцію "Збери першокласника"

Вже вiдспiвав свою пiсеньку Дзвоник, який скликав пташенят у шкiльне гнiздечко. Школярі, вiд першачкiв до випускників, сіли за парти та розпочали сходження до вершини Знань. У кожного з них цей шлях складеться по рiзному: для когось вiн буде легким та доступним, для когось складним та не дуже зрозумілим.

Щасливими є тi дiти, котрi опираються на крила - батька та матiр, долаючи цю дорогу мiцними та впевненими кроками навiть в часи сумнiву чи тимчасового нерозуміння.

А як же ж бути тим дiтям у яких жорстока вiйна, яку розпочав наш пiвнiчний сусiд, вiдiбрала одне з Земних крил й воно стало Небесним?

На допомогу їм прийшли люди, чиї серця наповненi безкорисною любов´ю та патрiотизмом. Завершилася акцiя ,,Збери першокласника", започаткована волонтерською асоцiацiєю,, Янголи Милосердя", що у Португалiї.

Волонтерська асоціація «Янголи Милосердя» була створена наприкінці червня 2014 року. Люди об’єдналися для того, щоб допомагати першим пораненим у вінницькому шпиталі, але з часом зрозуміли, що допомога потрібна не тільки пораненим, але й тим, хто із зброєю в руках захищає нашу країну. Пізніше виявилося, що на території України з’явилося багато родин-біженців, які покинули свої домівки, залишивши все майно на тимчасово окупованих територіях. Зараз велику частину їх роботи займає допомога сім’ям загиблих Героїв.

Впродовж останнiх рокiв, з початку вiйськової агресiї з боку Росiї, вони активно допомагали й продовжують допомагати спiввiтчизникам чим лише можуть, згутровуючи та об'єднуючи у цьому однодумцiв.

Кожного року перед початком навчання в Україну вiдправлялися наплiчники зi шкiльним приладдям, солодощами та подарунками для дiток загиблих Героїв.

116 дiтей-першокласникiв зi всiх областей України, чиї татусi вiддали своє життя заради того, аби їхнi дiти та дiти iнших українцiв жили та навчалися у незалежнiй, вiльнiй та мирнiй державi, діти героїв, яких батько не поведе до школи...

Ці дітки отримали портфелі і шкільні набори від небайдужих українців з Португалії, Греції, Англії...

Хто знає як організувати і реалізувати якусь благодійну акцію чи проект,той ніколи не буде шукати недоліки чи критикувати....Бо це колосальна робота багатьох людей у свій вільний час.

«116 дітей отримали свій першій портфелик. Щоденнi звiти зi словами подяки вiд матерiв та фотографiями зi щасливими усмiшками на дитячих личках та блиск їхнiх оченят тiшуть серця органiзаторiв та тих людей, якi пiдтримали та долучилися до цiєї доброї справи, а саме: доброчинцi з Португалiї, Англiї - ,,Лiдс Англiя", ,,Ланцюжок Добра" з Мадриду, Наталiя Богацька, дiаспори з Риму та Грецiї.

ПЕРЕМАГАЙМО В СОБI БАЙДУЖIСТЬ! ДIЛIМОСЯ ЧАСТИНКОЮ СВОГО СЕРЦЯ Й ВОНО НАПОВНИТЬСЯ ДОБРОМ, ЩАСТЯМ ТА РАДIСТЮ!!!

Тамiслав Iванчiч сказав:,, Любов- це простiр, у якому дозволяємо iншим бути тими, ким вони є", Так, саме ТАКА ЧИСТА, СПРАВЖНЯ ЛЮБОВ ДО БЛИЖНЬОГО та ОТОЧУЮЧОГО ВРЯТУЄ СВIТ. Будьмо тими РЯТIВНИКАМИ!» Марія ДребітСмотреть комментарии → ← Назад в рубрику