Цензор.НЕТ

12.09.19 12:30
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Закон про імпічмент: ребрендинг старих законів або ілюзія змін.

Закон який нічого суттєво не змінює.Верховна Рада України ухвалила закон про імпічмент Президента.Сам по -собі закон дуже нагадує ребрендинг старих законів, який створює ілюзію плідної роботи для спраглого народу. Судячи з того, що для внесення змін до нього потрібно 337 голосів,а для конституційних змін потрібно лише 300, виникає питання, що в демократичній державі може бути головнішим за конституційні закони? Світ не зрозуміє нас. 

 Цей закон, навпаки посилює захист Президента і додадає йому імунітет в +37 голосів, а це одна ціла партія, на кшталт "Голос". Окрім того, закон був прийнятий одразу, без можливості обговорити його з іншими фракціями і депутатами, такий собі одноосібний порядок. Верховна Рада, якраз і є тим майданчиком де народні депутати є представниками різних верств населення і повинні разом діяти заради спільного блага і спокою усіх у рівних частинах, потрібні дієві діалоги, а не статисти, або кпопкодави. 

Окрім того,цілком очевидно,що прямі зміни потрібно вносити до 111 ст.Конституції України і там чорним по-білому прописувати положення про імпічмент Президента і розширити ряд положень коли ж можна висувати імпічмент Гаранту. 

На мою думку, це мають бути положення пов'язані з загальною роботою Глави держави! Наприклад: не виконав обіцяне зробити за перших 100 днів -імпічмент, спад ВВП і погіршення показників життя для народу також, недолуга зовнішня політика-імпічмент, невдала воєнна тактика, або оборонна політика, яка привела до чисельних втрат на фронті-імпічмент.І лише такі кроки зможуть дійсно змінити в Україні ситуацію.Все інше -профанація.

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику