Цензор.НЕТ

13.09.19 10:45
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Економіка, війна, справедливість

коломойский,зеленский

Студенти часто просять коротко і повно описати, що відбувається в Україні. Я знайшов такий спосіб це зробити.

Україна веде шахову гру на трьох дошках: економіка, війна, справедливість. Це три ключові теми порядку денного для країни. Гру на різних дошках ведуть різні команди з різною мотивацією, досвідом та рівнем компетентності.

1. На дошці "економіка" гру веде уряд, і на цій дошці Україна буде вигравати завдяки вірній стратегії та професіоналізму -- буде економічне зростання.

2. На дошці "війна" гру веде президент із помічниками, і на цій дошці Україна буде програвати через малоросійство та некомпетентність (навколо президента немає ні військових, ні дипломатичних радників).

3. На дошці "справедливість" гру ведуть Коломойський з Богданом та посіпаками, і на цій дошці буде нічия. Тиск іноземних партнерів та громадянського суспільства не дозволить зробити аж надто великих поступок групам інтересів, але й доброчесної та незалежної системи правосуддя не варто очікувати.

Парламент не є гравцем, він є технічним засобом, що мовчазно забезпечує гру на всіх трьох дошках: виграш на першій, програш на другій, нічию на третій.

Настане момент, коли гра на другій та третій дошках почне критично впливати на першу: збільшення безпекових ризиків та відсутність чесних судів заважатиме економічному зростанню. Це буде наступного року, точні дати і форми передбачити поки що неможливо.

Тримайте капелюхи, щоб не знесло вітром змін.

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику