Цензор.НЕТ

13.09.19 15:54
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

17 вересня - День безпеки пацієнтів

17 вересня - День безпеки пацієнтів

Саме такий указ підписав Президент України Володимир Зеленський.


Саме в цей день зберуться разом всі: хворі, їх родичі, друзі, знайомі - і вкотре нагадають чиновникам, що бездіяльність теж вбиває! Хворі мають право на лікування!

Я безумовно підтримую пацієнтів, які стоять в черзі МОЗ по програмі "лікування за кордоном". На жаль, кошти по цій програмі вже закінчились, і всім пацієнтам потрібно чекати 2020 року (більше 250 людей в черзі). Інформація на офіційному сайті МОЗ від 2 липня: "Відправлення пацієнтів, які подаватимуть заяви на участь у програмі після 2 липня, буде можливим з 2020 року." Але всі ті люди, які якраз чекати не можуть!  Їм потрібні термінові дороговартісні операції, які в Україні не робляться. Не маючи допомоги від держави, хворі змушені просити допомоги у простих людей... 

Треба переламати цю гнітючу ситуацію! Щоб важкохворих нарешті почули та дофінансували життєво необхідну програму! Потрібна лише політична воля керманичів держави! 

17 вересня, у вівторок, 9:00, Міністерство охорони здоров'я.

Від себе прошу, не залишайтесь осторонь!!!

#Україна_врятуй_своїх

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику