Цензор.НЕТ

16.09.19 15:29
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Мінус один.

Мінус один.

Підійдіть до вікна. Погляньте на сонечко. Посміхніться.

Сьогодні безумовно хороший день в історії України.

✅ Згідно мирних домовленостей української і російської сторони до сатани відправлений перший парламентар. Джумаев Роман Борисович. Відправився до пекла з чіткою пропозицією "нужен мір".

❗️Роман Борисович працював айтішником в Києві. Прийшов 2014 і Рома поїхав до Донецька. Щоб записатися в бойовики. В практиці С14 неодноразово траплялися рускіє гастролери, які їхали з усіх куточків крізь українські пости з метою записатися в бойовики. Доїхали не всі. Джумаєву пощастило стати бойовиком.

Роман Борисович воював в Донецькому аеропорту та Дебальцево. Потім виїхав в Росію. Повернувся в Україну, був спійманий. Гуманний суд під наглядом ліберальних правозахисників відпустив Джумаєва на домашній арешт. 

В Маріуполі терорист відкрив нелегальний бізнес. Вивісив український прапор. Представлявся усім "ветеран АТО". Одного разу запаркував свій чи то ларьок, чи вантажівку на траві. Агресивно сварився з маріупольцями. Поцікавилися, що це за особа. І були здивовані. 

Сьогодні зранку черга в двері винагородила Романа Борисовича за всі труди на українській землі.

Гарячих снів у пеклі, Рома 🔥👌

...

❗️Увага. Репост цього повідомлення суворо не рекомендується. Amnesty International, ОБСЄ, Гей-форум України, посольство Німеччини, Франції та Данії вже засудили дане убивство, яке підриває цінність людського життя та вищість прав людини❗️


Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику