Цензор.НЕТ

16.09.19 18:34
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Замирення: антиукраїнські умови

Замирення: антиукраїнські умови

Ще трохи і наберуть обертів багатосторонні перемовини навколо російсько-української війни. Зеленський мав би відстоювати українські умови миру...

"Формула Штайнмаєра" і Мінські протоколи — ймовірна основа майбутньої зустрічі Нормандської четвірки (принаймні, з точки зору РФ). Немає сумнівів, ці документи — антиукраїнська писанина. Можна навіть не розбирати решту нюансів. Головна національна зрада на міжнародній арені полягає у поступках держави на користь "формули Штайнмаєра" та Мінських договорняків! Гадаю, всі чули які позиції містяться у їх текстах. Словом, російські терористи, що захопили ОРДЛО, там і лишаться. Проте вже під крилом офіційного Києва. За що ж українські фронтовики стільки воювали?

"Зелена команда" щосили протиставляється Порошенкові. "Бачите, ми не такі, як "старий режим", - заявляється на кожній прес-конференції влади. Але ми бачимо, як може продовжитись політика замирення війни на антиукраїнських умовах.

Жодних поблажливих жестів у бік російсько-терористичної орди. Посилення союзницьких відносин із Великою Британією і трампівської Америкою. Побудова антикремлівського альянсу. Дистанціювання від прихильних до РФ Франції та Німеччини. Донбас і Крим мають бути визволені!

Альтернатива неможлива.


Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику